Právě je 28 bře 2024, 14:03



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 13 úno 2009, 23:54 
Corporal
Corporal

Registrován: 11 úno 2009, 11:28
Příspěvky: 25
sgt. Jason Merrick píše:
Je rozdil mezi tim jak kdo jezdi na akce - nekdo v teplakach (nebo lacinych kopiich) a hlavne poradne vykropit kule na tom ersoftu a nekdo proste sbira veci a jde jenom po originalech atd...

Prosimte netahejte sem kolik kdo vydelava nebo tak, to asi nema cenu resit...



Tim si to přesně vystih díky za ty slova přesně když někdo chce dělat nam nebo wwii tak do toho de postupne třeba rok sbira aby mohl pořadně vyjet na akci plácá se s místníma baví ho to a pak po tom roce vyjede a lidi ho zkytyzujou a sou lidi ktery to nasere odradi a lidi který se zamyslí a udělaj to líp takže chceš dělat nam tak něco objetuješ z financí druhá stránka věci koupíš origo a ta več neztratí už hodnotu udělej to v moderně a cena spíš jde dolu tak to taky někdo může brát už mě víc nenapadá seem holt ted v dobrém rozpoložení děkuji za pozornost :-)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 14 úno 2009, 01:13 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 09 úno 2009, 09:55
Příspěvky: 17
Bydliště: Mariánské Lázně
jasně kluci, máte pravdu a já se omlouvám jsetli jsem se někoho dotknul a hádat se o tom kdo kolik vydělává je samozřejmě blbost, ale o to tu přeci nešlo, vidím že tady jsou romumný lidi, sběratele chápu. Můj předešlý názor byl postaven na nepříjemné zkušenosti z reakcí jistých "namařů"(spíše blbů), taky jsem se chtěl trochu zastat lidí kterým se NAM líbí, ale nemůžou si to dovolit, ale snaží se a prostě po tý replice sáhnou, tak jako já, pořád je lepší jít v replikách než v teplákách, jak bylo řečeno, nebo ne? a to nejdůležitější, všechny nás baví olivová, ne? a pozor jsem EXOT :mrgreen:

_________________
Lone wolf


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 14 úno 2009, 04:09 
Sergeant Major
Sergeant Major

Registrován: 07 dub 2008, 07:12
Příspěvky: 148
Ja se tady nechci nikoho dotykat nebo tak... proste tady byl vznesen dotaz a ja odpovidam za sebe... Pro me osobne je nemyslitelny mit na akci treba pet flasku (nepocitam lahve vina ale to jenom pro nejake akce).. Proste jdu jedine po vsem co je origo a co neni origo tak to se proste neda zaplatit (zatim nic z toho nemam)...

Me je jedno jak kazdej jezdi, je to ciste osobni vec.. Pro me je nam docela srdecni zalezitos, delam to pres deset let, jsem porad student ale mam k tomu praci - financne to zvladam, musim se teda hodne ohanet a v nakych vecech se omezit ale proste jde to...

_________________
MYLUJU PEPU I KDYŽ JE TO CIGÁN


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 14 úno 2009, 16:12 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 úno 2009, 20:09
Příspěvky: 23
Já si asi taky koupím kopie oblečení ikdyž mám už origo, ty originály sou v tak hezkym stavu že se mi je nechce ničit, vezmu si je třeba jen když bude jasny že bude po celou dobu akce sucho a bude svítit slunko, ale jak bude sebemenší náznak doště a tak, tak beru kopie, ale kopie nosnyho řemení fakt kupovat nebudu, ty sou hnusny


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 14:12 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
no kdyz se zdrzim komentaru k OT diskusi, kterou tu rozpoutal pan Prezka, zrejme z rozjaření nad novým vyleštěným prdem, pardon, programem soc.dem. k volbam do evr. parlementu , a vratim se k puvodnimu tematu, jenz se tykalo zacatku s Namem...tak sem si vsiml, ze "pig" je od prostejova...no a to znamena blizkost 4th ID...tahle parta by ti mohla hoooodne pomoct, kdyz je slusne pozadas a budes mit opravdovy zajem ;-) ze Sunny?

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 14:34 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 úno 2009, 20:09
Příspěvky: 23
Já už se díval na jejich stránky, moc se mi líbí, ale nemůžu počítat s přijetím, protože nemám defacto nic z toho co píšou jako povinné vybavení, origo komplet mám, to ano, ale pouze kempky, ted´v týdnu mi má přijít helma a řemení


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 14:39 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Pig píše:
Já už se díval na jejich stránky, moc se mi líbí, ale nemůžu počítat s přijetím, protože nemám defacto nic z toho co píšou jako povinné vybavení, origo komplet mám, to ano, ale pouze kempky, ted´v týdnu mi má přijít helma a řemení


Nemusejí tě hned přijímat, ale třeba mohou poradit, někam tě směrovat...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 14:41 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 úno 2009, 20:09
Příspěvky: 23
jasně, chápu


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 15:03 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
kazdopadne bych se rad pripojil k sunnymu, a to ve smyslu tom, ze by pro kazdyho zacatecnika obecne bylo lepsi se chytiti zabehle party, dale nevybirat si extremni roky (65-66 a naopak 71-konec) - idel, jak uz bylo receno je 68-69 a samozrejme pechota, protoze ta je zaklad vseho (snad krom anomalie zvane SEALs, o nichz se dodnes pochybuje, jestli maji bliz k cloveku, nebo k divokemu praseti :lol: :lol: :lol: :lol: ). Vsechny tyto aspekty splnuje, v tvym pripade 4th ID. Nemusi byt vsecko hned, ani origo kramy, ktery se shaneji cim dal tim hur, nemusis mit hned od zacatku, urcite tolerance, prechodna obdobi a vyjimky by se daly urcite vyjednat.... ;-)

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Naposledy upravil mario-lrrp dne 15 úno 2009, 15:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 15:13 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
running miluno,počkej až tě prase vodovodní střelí harpunou
do tvého pozadí natřeného modrym latexem a na bederní
roušku dostaneš nařezáno ploutvema! :twisted: :lol: :lol:

ploutev

p.s. počkej na příští veterinární prohlídku na demarkační čáře
u humpolce! :twisted: :lol: :lol:

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 15 úno 2009, 15:22 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) a veriz, ze uz se vazne nemuzu dockat...uz aby to zase bylo...

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 16 úno 2009, 12:32 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2008, 19:05
Příspěvky: 541
Bydliště: Paszinkowitz
mario-lrrp píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) a veriz, ze uz se vazne nemuzu dockat...uz aby to zase bylo...


Jak se to tu zase od nováčků zvrhlo k análu a fekálu? Vy na tý Moravě jste fakt nějaký divný. Nicméně souhlasím s tím, že je lepší jezdit s nějakou partou, která už to dělá určitou dobu, než vymýšlet něco super novýho a "babrat" se v tom. To je pak o tom, že jezdíte 2-3, pak někomu hrkne v kouli a bude chtít dělat modernu nebo nějakej takovej nesmysl a půjde to do háje. A rázem nebudeš mít s kým jezdit. To se ti v případě, že se necháš nadraftovat již existující tlupou, nestane :-)

_________________
2Lt. Thomas "Cherry" Tresznak
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"Nec Aspera Terrent"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 16 úno 2009, 15:18 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
Cherry píše:
mario-lrrp píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) a veriz, ze uz se vazne nemuzu dockat...uz aby to zase bylo...


Jak se to tu zase od nováčků zvrhlo k análu a fekálu? Vy na tý Moravě jste fakt nějaký divný. Nicméně souhlasím s tím, že je lepší jezdit s nějakou partou, která už to dělá určitou dobu, než vymýšlet něco super novýho a "babrat" se v tom. To je pak o tom, že jezdíte 2-3, pak někomu hrkne v kouli a bude chtít dělat modernu nebo nějakej takovej nesmysl a půjde to do háje. A rázem nebudeš mít s kým jezdit. To se ti v případě, že se necháš nadraftovat již existující tlupou, nestane :-)


cherry,bylo myšleno naprosto jinak,ale vzhledem k tomu,že se obklopuješ vyznávači
análu a fekálu,máš deformovaný přístup,včetně zdroje nějakých divných.neměl by jses
rozčilovat a hlavně si šetřit zdraví.třeba se věnuj natuře :angel: :lol: :lol:

ploutev 8)

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 16 úno 2009, 16:57 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 úno 2009, 20:09
Příspěvky: 23
Mám takovou zelenáčskou otázku, měla namová helma na tom stahovacím pásku kočičí oči?


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Nováček v Namu
PříspěvekNapsal: 16 úno 2009, 17:19 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2008, 19:05
Příspěvky: 541
Bydliště: Paszinkowitz
Pig píše:
Mám takovou zelenáčskou otázku, měla namová helma na tom stahovacím pásku kočičí oči?


Žel ne, je to záležitost čistě ponamová :-) I když ti, bohužel, neřeknu, od jakého roku je zavedli. Tipuju nějaký 80. léta.

_________________
2Lt. Thomas "Cherry" Tresznak
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"Nec Aspera Terrent"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz