Právě je 28 bře 2024, 12:06



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 14 led 2010, 17:33 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Vazeni admini,
ac nerad, odhodlal jsem se nakonec k tomuto apelu, k nemuz mne donutily okolnosti. V posledni dobe forum "zamoruji" individua, jenz ,podle jejich projevu, nemaji valny zajem o vec a spise nez potreba vedeni a obohaceni v okruhu VN war era jsou hnani potrebou ukojit bud grafomansky fetis nebo si nejak kompenzovat jine sve problemy at uz se tykaji psychyckeho nebo spolecenskeho razu. Takove prispevky a jejich pisatele forum nicim neobohacuji, diskusi nerozproudi, naopak vytvareji OT (nebo vyprovokuji OT) a lidi, co o vec maji vazny zajem, spise nasiraji. Timhle tempem by se brzo mohlo stat, ze forum zacne kvalitativne dost upadat, a ze nekolik lidi bude od chozeni na forum definitivne odrazeno, coz by podle me byla skoda. Protoze prispevky popsaneho typu spise odradi kvalitni prispevovatele, nez zminenou verbez, ktera si v nich naopak libuje. Proto apeluji a vyzyvam adminy:
PROSIM ZACNETE REGULOVAT UCAST NA FORU POUZIVANIM BANu!!!
Nemyslim tim stanoveni pravidel a §§, jak na ASportale, spoleham spis na mravni vyspelost a kompetentnost adminu na tomto foru, protoze vim, ze to delaji lide zkuseni a se strizlivym uvazenim. Po trech napomenutich bych s BANem nevahal. Vim, ze je to narocne na cas a neni mozne na foru sedet porad, ale cas od casu by takova proverka vstupu a vystupu nebyla od veci. Dekuji za pozornost, zkuste to promyslet a tesim se na vase vyjadreni.
S pozdravem!

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 15 led 2010, 02:17 
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 14:14
Příspěvky: 698
Bydliště: Prágl
Ano, občas se tu objeví i takoví lidé, kteří jsou spíš na obtíž.
Víme o tom a zatím se nám daří tyto lidi buď usměrnit, nebo je odradit od dalšího projevu. Bohužel i my jsme jen lidé se svými potřebami a to že hned nezakročíme, neznamená že to házíme za hlavu. Myslím si, že toto fórum je spíše pro úzce specializovanou skupinu lidí, kteří se většinou znají a jsou přáteli a v tomto duchu se zde řeší i případné problémy. Zároveň je snaha tohoto fóra, být maximálně otevřené pro jakéhokoliv nováčka, který by měl zájem o nam. Je to určitá daň za tuto otevřenost a pokud se nějak rapidně nezvýší výskyt takovýchto přispěvatelů, tak si myslím, že se s nimi v klidu vypořádáme.
Proto nezbývá, než doporučit, aby jsme tyto věci brali s dávkou nadhledu a nenechali si tím kazit náladu.
Dotyční jsou upozorňováni buď přímo na foru, nebo SZ. Další možnosti jsou samozřejmě zákaz přístupu a podobně.

Slunce v duši
Arnie

_________________
... Don't mean nothin' ...
... take two salt pils and drive on ...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 15 led 2010, 21:48 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Já bych se k BANu nerad uchyloval. Mě byli vždycky protivní "všemocní" moderátoři nebo admini. Když už jsem se rozhodl (a měl tu možnost) založit fórum, chtěl jsem, aby to bylo fórum přátelské. Občas se tu vyskytne "jindyvyjdum", nad jehož příspěvky taky kroutím hlavou. Ale nebanuji ho, nechávám mu prostor udělat ze sebe kreténa a pokud to opravdu překročí únosnou míru, snažím se ho na to upozornit. A většinou to stačilo.

Kdybych měl pocit, že takové příspěvky onen člověk píše naschvál a ne z hlouposti, tak bych mu ten BAN dal. Souhlasím s tím, že podobné příspěvky můžou ostatní nasírat, že to snižuje kvalitu fóra, ale je to diskuzní fórum, nejsme všichni kandidáti věd, vševědoucí a bez chyby. Pro mě BAN opravdu až krajní záležitost a zatím jsem banoval jen spamboty. Tak nějak spoléhám na samočistící funkci fóra.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 18 led 2010, 13:06 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Dekuji za odpoved. Chapu zakladni postulat Nam fora, ktery je mimo jine vybudovan na otevrenosti a verejnosti. Nechtel bych nabadat v zadnem pripade k jeho bourani, je to nakonec tvoje forum Matrixi a ty na nej mas (C). Jen bych rad podotknul, ze rostouci pocet OT prispevku a jejich stejne nehodnotnych pisatelu je bohuzel evidentni. Nakonec si dovolim maly citat T.G. Masaryka, jenz se podle me celkem hodi:
"... i demokracii je nekdy nutne budovat mimodemokratickymi metodami..."

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 18 led 2010, 13:35 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Nemám teď zrovna moc času, takže krátce.
Prostě je mi blbý banovat lidi jen proto, že mají blbej dotaz. Já si třeba za podobným dotazem představím kluka kolem 15 let, třeba ví zatím prd (jako jsme věděli my všichni, když jsme začínali), ale může ho to chytnout a může se tím zabývat vážněji. A já jim to nechci hned na začátku znechutit. Pravda ovšem je, že skutečný zájem se projeví i tím, se se snažím něco zjistit sám...

V jedné MMO hře jsem byl proslulý hláškou "Já bych mu dal šanci." Je to prostě můj přístup i v životě.
Podobný experti se tady vyskytli i v minulosti. Zatím vždy stačilo upozornění. Kdyby to nestačilo, klidně to může BANem skončit. Ale jak jsem psal, je to pro mě krajní řešení.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 18 led 2010, 14:10 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
sice uz sem tu diskusi nechtel dal rozvirovat, protoze mam tohle tema uz za uzavrene a jak jsem napsal, forum ma tvoje (C) a ty jsi zde lesapan. Presto na vysvetlenou, ja jsem nevyzyval k bezhlavemu a bezprecedentnimu BANovani nove zalogovanych slaboduchych jedincu (obavam se ze prumerny vek muze byt mnohem vyssi, buhuzel). Opet opakuju, po nekolikerem upozorneni (3X) a naslednem pokracovani v ukajeni grafomanskeho fetise ze strany pisatele - BAN. Tedy az po nekolikerem nedbani doporuceni a upozorneni - ne hned. Sanci by tedy dostal a mel dostat kazdy...ale ne vsichni ji vyuziji, ze ano. Pro ty kteri ji nevyuziji a dale si jdou svou cestou, necht v ni pokracuji, ale jinde. To byla moje puvodni myslenka, jen na dovysvetlenou. Dal uz to myslim nebudeme rozebirat...

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 18 led 2010, 20:30 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Můj názor je podobný - komu není rady, tomu není pomoci aneb kdo chce kam, chuj s ním.

My jsme to myslím nikde neoznamovali, ale už nějaký čas má admin práva i Arnie. To jen k tomu, že nejsem jediným neomezeným pánem :-)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 18 led 2010, 20:55 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Ano o tom vim a myslim, ze vsimavejsi mohli taktez zaznamenat, ze Arnie ma opravneni...prestoze se to nikde oficialne neoznamovalo ;-) proto jsem vse smeroval v mnoznem cisle... 8) Presto (C) je tvoje, ty jsi autor a patron...to uz ti nikdo neupre :) Na zavešr bych jen rad podotknul, ze vsechny moje pripominky byly smerovane jen v dobrem a ve snaze k prospechu veci. Nechtel jsem v zadnem pripade kritizovat neci praci a snahu. Jednalo se pouze o namety. To jen pro poradek, aby to nevyznelo jinak. Vime jak dovedou byt pismenka zakerna a komunikace pres ne nekdy nejednoznacna a dvojsmyslna, ac to neni zamerem...

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: BAN - podminky udeleni
PříspěvekNapsal: 19 led 2010, 07:07 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
No Arnie měl zpočátku oprávnění moderátora, ale ne admina, navíc nepoužíváme barevné zvýraznění jmen, pokud je moderátor nebo admin přítomen na fóru. Ale jasně, kdo chce, zjistit si to asi může.

Já to od tebe neberu ve zlém a naprosto chápu, že podobný typové tebe i další otravujou. Ani mě nepřinášejí žádnou radost...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz