Právě je 28 bře 2024, 19:47



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Pokec o (SEAL) výstroji
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009, 15:07 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Jo díval jsem se na fotky v galerii a vypadáte moc dobře :clap: . Dneska je super, že se dá prakticky všechno koupit...jen těch info o SEALs ve Vietnamu zatím není tak nějak dostatek, ale to nebude nikdy..hlavně fotky. Ty znáš toho chlapíka z USmilitary fóra´, Spike se jmenuje...ten se furt chlubí jak má tuny fotek, ale že by nějakou předhodil tak to ne. Chystáme se na šití "žaketů" nemáte nějaké extra detailní fotky? Všechno se hodí. Napadlo mě tady na to založit speciální téma..třeba se objeví fotka, kterou nemám :)

Edit. Vyjmuto z tématu Pokec o M60, přesunuto, přejmenováno.
Matrix

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: pokec vystroj 2
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009, 15:12 
Warrant Officer
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 08:20
Příspěvky: 155
Jj,Spika jsem tam stihl "poznat"..Má fakt mooc pěknou sbírku,jen co je pravda. Já jsem mu tenkráte psal dotaz na vestu na Stoner krabice, chvilku jsme to řešili,ale nakonec jsem došli k tomu,že je to všechno rare custom..tak jsem to pustil z hlavy,pač žádnou lepší fotku nevykouzlil..Pár různých fotek ohledně vest doma mám..za téma by to rozhodně stálo..

_________________
Pfc Michael Taylor
3rd Marine division , 4th Scout/Sniper platoon / 3rd Force Recon


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dlouhá M60 u SEALS
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009, 15:27 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Rare custom :) no jo problém u SEALs je ta změt hovadin co na sobě nosili a málo je pořádně zdokumentovaný na fotkách. Myslím na více fotkách. Mám trochu odpor k tomu si něco ušít a říct, jo takhle bych si to ušil v namu a basta. Chceme vypadat co nejvíc origo takže pouštět se do nějakejch větších akcí je trochu ožehavé. Ale na ty vesty téma založím a hodím tam všechno co mám snad se připojí i jiní...Takže pan Spike ti postnul i nějakou fotku jo? Heleďme se na pána :P

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: pokec M60 3
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009, 17:04 
Warrant Officer
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 08:20
Příspěvky: 155
Né přímo postnul,ale na topicu o vestách se něco objevilo..Jinak si myslím,že pan Spike rád provokuje. jsem mu psal,že shánim Stoner 110 Rds krabice a nikde mi je nechtěj poslat do Evropy... a on mi seslal fotku svoji sbírky krabiček..Prostě provokatér..To samé ohledně stonera..I když...pak mi psal PMko,jestli by ten muj buben nešel vyrobit ještě jeden,že má jen na 200 ran..Kterýžto jsem viděl uplně prvně..Ale pak jsem tam nějak přestal chodit..těch for je nějak moc..Ale mam takový dojem,že si s nim "intimeskuje náš novej RTO..tak uvidíme,třeba z toho něco bude :-)

Jinak ohledně SEALs...vždycky se objeví něco,nějaká blbost,,drobnost, která mě na jejich výstroji či výzbroji rozseká..člověk si myslí,že už ví a viděl vše a ani zdaleka tomu tak není..

_________________
Pfc Michael Taylor
3rd Marine division , 4th Scout/Sniper platoon / 3rd Force Recon


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dlouhá M60 u SEALS
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009, 19:34 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
:D :D no já teda nemám dojem, že vím vše a teď jsem to psal Ploutvákovi, zrovna mám období, že mám pocit jako bych se vracel na začátek a všímám si různých detailů, které mi unikly..Ale máš pravdu, je toho tolik...jako pěšák to měl člověk tak jednoduchý :lol: :lol:

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: pokec vystroj x
PříspěvekNapsal: 19 čer 2009, 09:42 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 07:48
Příspěvky: 616
Bydliště: RVN/FRG
"jako pěšák to měl člověk tak jednoduchý "
... ale chuja starého :D všude je chleba o dvou kůrkách ;-)

_________________
SSG PALMER, PETER V.
2D GANG BRAVO RED WARRIORS


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: pokec M60 3
PříspěvekNapsal: 19 čer 2009, 10:51 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Ba ne..můžu to porovnat a na pěchotu stačí Stanton jako Bible a máš pokoj...to nechci nijak zlehčovat nebo se vyvyšovat, prostě to tak je. Samozřejmě že i SEALa si můžeš poskládat napohodu, ale jakmile začneš zkoumat fotky pod drobnohledem tak zjistíš tolik věcí se kterýma si nevíš rady a ten červíček v hlavě vrtá a vrtá...

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: pokec M60 3
PříspěvekNapsal: 10 srp 2013, 13:14 
Corporal
Corporal

Registrován: 09 čer 2008, 00:16
Příspěvky: 23
Omlouvam se za OT, ale napadlo me, jestli mezi mistnima znalcema namove problematiky nebudou nekteri, co maji prehled o vystroji SEALs v 70's (v obdobi "Post Vietnam War - late 70's") a hlavne 80's. Co se jeste dotahavalo z namu atd.


- jestli je to tu uplne mimo nebo sem to dal do blbeho vlakna, tak to prosim smazte/presunte


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pokec o (SEAL) výstroji
PříspěvekNapsal: 12 srp 2013, 18:06 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Hm o tomhle jsem se nikdy moc nezajímal, ale do konce 70. let šlo spíše o útlum a moc peněz se do nich nesypalo, takže co se týče výstroje to bude asi podobný. Dokonce jsem narazil na zmínku, že někdo nosil i upravenej žaket. V osmdesátých letech to bylo asi o něčem jiným tam už to šlo zase nahoru. Co jsem viděl pár fotek tak to období do konce 70. let není ani moc zajímavé..Teda asi jak pro koho.. ;-) Prostě takovej mazec jako byl na konci Namu to není :mrgreen:

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz