Právě je 18 dub 2024, 21:18



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Paraziti
PříspěvekNapsal: 10 dub 2009, 22:30 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 20 říj 2008, 15:34
Příspěvky: 72
Máte někdo nějakej dokument co američani doporučujou proti střevním parazitům v případě nedostupnosti léků? Britové doporučujou slanou vodu, žrát cigarety nebo chilli papričky. Mají Američani taky nějaký takový doporučení?


Naposledy upravil SGT. Bushmeister dne 11 dub 2009, 11:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 11 dub 2009, 00:18 
Chief Warrant Officer 2
Chief Warrant Officer 2
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2008, 18:36
Příspěvky: 190
Promiňte, že to není k věci, ale žrát cigarety si nedokážu představit. Já (a nejsem sám) bych je radši vykouřil. A co taková chilli paprička nastrouhaná v tábáku :twisted: .

_________________
Pvt. Giuseppe Principato
BAR gunner
Tommy and yankee


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 11 dub 2009, 01:25 
Chief Warrant Officer 4
Chief Warrant Officer 4
Uživatelský avatar

Registrován: 10 črc 2008, 23:38
Příspěvky: 280
Bydliště: South
O konzumaci cigaret slyším poprvé....ale věřím že po sežrání je v žaludku takový svinstvo, že to parazita vyžene....děkujeme za další nápad na dlouhé letní večery s přítelem alkoholem :D podám hlášení, jestli cigareta pomohla

_________________
SGT. Francis J. Kotsmith
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"NEC ASPERA TERRENT"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 11 dub 2009, 11:06 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 20 říj 2008, 15:34
Příspěvky: 72
Fanys píše:
O konzumaci cigaret slyším poprvé....ale věřím že po sežrání je v žaludku takový svinstvo, že to parazita vyžene....děkujeme za další nápad na dlouhé letní večery s přítelem alkoholem :D podám hlášení, jestli cigareta pomohla


Prej sežrat tabák z jedný a půl cigarety a opakovat nejdřív za dva dny.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 14:47 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2008, 23:30
Příspěvky: 97
S těma cigaretama opatrně, v tabáku je bambilion chemie a jinejch sraček který v trávicím traktu nemaj co dělat. Je to nouzovka a spíš vám to může přitížit než pomoct, tak ne že při prvnim příznaku sračky spořádáte půl krabičky :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 14:53 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 20 říj 2008, 15:34
Příspěvky: 72
Grandy píše:
S těma cigaretama opatrně, v tabáku je bambilion chemie a jinejch sraček který v trávicím traktu nemaj co dělat. Je to nouzovka a spíš vám to může přitížit než pomoct, tak ne že při prvnim příznaku sračky spořádáte půl krabičky :)


Tak já jsem sem napsal jenom že mě zajímalo jestli někdo nemá nějakej dokument od američanů. Počítal jsem s tim že snad nikdo tady nebude tak blbej aby to zkoušel když je v dosahu doktor. Já počítal že Cherry by o tom moh vědět něco víc. Jinak todle neni proti sračce obecně, to je jenom proti tasemnicím apod.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 15:21 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2008, 23:30
Příspěvky: 97
V pořádku, nebylo to myšleno jako rejpnutí, jenom je bohužel poslední dobou nějak IN vymejšlet všelijaký bejkárny a tahat léky nebo vybavení co neumim/nesmim použít... Pak se něco přihodí a je na průser zaděláno. Stejně jako ty doufám, že tu není nikdo rozumu natolik mdlého, aby tropil podobný extrémy, protože někerý elitní střelci už nevěděj co roupama a nejradši by asi na akcích píchali morfium a dělali lobotomii :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 18:28 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2008, 19:05
Příspěvky: 541
Bydliště: Paszinkowitz
No, jelikož jsem byl tak nějak vyzván, tak se ozvu. Osobně jsem o zde uváděné "homeopatické" léčbě v podobě chilli papriček a, nedej bože, cigaret neslyšel. I když je pravdou, že v Británii je asi možný fakt všechno :-)
Ne, teď vážně. Pokud parazity myslíš tasemnice a podobnej shit, tak s tím je to poměrně složitý. Svého času jsem se o tomto bavil, notně posilněn vnitřní desinfekcí, s jedním doktorem a on mi říkal, že tasemnice se v drtivé většině případů vyskytují u zvířat. Zejména koní, psů a koček.
Další věc je to, že trávící trakt, tady zejména žaludek a tlusté střevo, jsou dost citlivé orgány, které disponují vlastní, zcela specifickou, mikroflórou, jejíž sebemenší narušení může mít velmi vážné následky pro celý organismus. A proto mám za to, že cigareta a její nepříliš zdravý obsah by proti dané věci rozhodně nepomohly. Právě naopak. Pokud by to člověk musel udělat, tak by to asi bylo pochopitelné za zcela krajních podmínek. Dokážu si představit nějaký tichomořský ostrov během WW2, kdy nebyla možnost dostat se k nějaké "kvalitnější" zdravotní péči. Někdy dokonce nebylo k dispozici nic. Tedy žádné léky, případně evakuace.
Jinak bych toto rozhodně nedělal. Neboť i větším množství chilli papriček může s organismem zajímavě zacvičit. Jsou doloženy případny vzniku žaludečních vředů a dokonce i vliv na slinivku.

_________________
2Lt. Thomas "Cherry" Tresznak
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"Nec Aspera Terrent"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 19:19 
Corporal
Corporal

Registrován: 01 lis 2008, 16:46
Příspěvky: 34
Množí se tady samá zajímavá témata.
Ohledně "pojídání cigaret". Sice se naštěstí už od základní školy cigaretám úspěšně vyhýbám, takže omluvte mou nevědomost. Není pravděpodobné, že dříve, např. za WWII, obsahovaly cigarety daleko méně všelijakých chemických příměsí, co cigarety obsahují dnes?
BTW: zkuste si dát tabák na jazyk, hrozně to špípe, alespoň, když jsem byl na základní škole tak to štípalo, nedovedu si vůbec představit, že bych něco takového spolkl :lol: .

_________________
V Namu již neaktivní.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: 12 dub 2009, 19:27 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 20 říj 2008, 15:34
Příspěvky: 72
Tak abych to nějak ukončil.

Teďka jsem mluvim se známým, je doktor a řek mi že je to teda dost nebezpečná léčba, že se riskuje otrava. Řek mi "dej si do piva vylouhovat čtyry vajgly a končíš.

A jinak mě nešlo o účinost nebo nebezpečnost týhle léčby, já jsem chtěl vědět jestli neni v americkejch příručkách nějaká podobná improvizovaná léčba.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz