Právě je 29 bře 2024, 01:15



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Indočína
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2014, 19:21 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
Ahoj, když jsem tady před pár měsíci hodil svou fotku co by padáčkář z Indočíny tak se rozběhl zájem o nějakou akci (modelkaření) Byla snaha ze strany Martina B. ale ten toho má hodně. Tak se toho ujímám já. Chtěl bych tedy požádat zájemce aby se přihlásili a případně vyjádřili jak by si to představovali a uvedli i nějaký termín kdy by vám to vyhovovalo. Za sebe bych to viděl jako nějakou patrolu (bez střílení), pár fotek, ... Prostě takový příjemný den. Patrně by se to odehrálo v okolí obce Střeň, tady bych potřeboval nějakého poradce co už ví jak to tam chodí. Já jsem zatím bohužel neměl tu možnost se tam dostat.

PS: Asi jsem zvolil špatné zařazení tak mně když tak opravte.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 08:52 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
Nápad skvělý, Střeň velmi vhodná co do terénu, osobně se velmi rád zúčastním. :) Má to ale hned několik háčků, se kterýma budeš muset jako organizátor počítat. Termín - jak to poslední roky sleduju, už dva lidi mají problém najít vhodný termín, spousta lidí ti tady napíše - jo super jedu- ale nakonec se tam sejde 4-5 lidí a to bude obrovský úspěch. Místo - se Stření jako takovou problém není, jen jaksi dopředu vyřadíš lidi z Prahy a okolí, co by i přijeli, protože pro ně je to jako cesta do Pekingu. Raději si zajedou do Milovic na základnu, než aby se trmáceli přes celou republiku na takovou akci, bohužel. Opět - od klávesnice není problém slíbit cokoli, realita se ale míjí. Nakonec bych se nebál si i trochu zastřílet, pár kluků jako VietMinh by se tam najít mohlo.
No přeji hodně zdaru a budu tohle téma rád sledovat. ;-)

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 14:36 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
No tak se dívám že z WW2 se to dojíždění dostalo i sem. Ono by vlastně nemuselo jít o žádnou mega akci stačilo by pár lidí. Termín bych viděl někdy v září, dřív asi ne přes prázdniny bude spousta lidí na dovolených a tak. Místo, pokud je nějaká další džungle u nás tak bych neviděl problém. Já osobně znám právě jen tu Střeň. Dotáhnout to k nějaké přestřelce by bylo určitě fajn jen bude asi trochu problém vyzbrojit Fr. Uvidím zkusím obepsat pár lidí co vím že se o to zajímají a snad se něco dá do kupy :)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 17:17 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
S vyzbrojením Fr bych to tak tragicky neviděl. V AS verzi nic Fr není stejně k mání, když nepočítám nějaké ty homemade předělávky, co občas někdo ukáže na netu. Mám za to, že není nic proti ničemu mít Thompsony nebo M3 Greasesgun, stejně jsou na fotkách z Indočínské války vidět poměrně často.
V Čechách je hezké místo ještě u Kostomlat, hodně podobné Střeni, ale tam se teda zase otáčí ten problém pro Moraváky. A na Střeň by jsi dostal líp nějakou partu jako VM, třeba kluci z 173. ABN to zvládají dobře jako VC, tak proč ne i jako VM.
No uvidíš, co zjistíš u ostatních, mohla by to být příjemná změna. ;-)

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 18:31 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
S gvérama to bude zajímavé. Uvidím budu se snažit pravidelně informovat.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 22:10 
Corporal
Corporal

Registrován: 24 zář 2011, 01:34
Příspěvky: 33
Bydliště: u Olmiku
Co to Micku vidím,snad se netěšíš na jednodenku na Střeni? :lol:

Given

_________________
SP4 Given Paul
Co.E/51 Inf.-LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 02 čer 2014, 22:20 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
Tohle mi přijde docela zajímavý, tak proč ne. ;-) A počítám s tebou i ostatníma - když vysypu můj sklad, tak ještě nějaké lidi oblečem, ne? :D

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 03 čer 2014, 00:20 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Bych se přijel mrknout na Frantíky :mrgreen: A pokud by vám nevadilo, že by po vás střílely Stonery tak můžeme poskytnout i tento zážitek 8)

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 03 čer 2014, 12:56 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
Pokud se oblečete a vyparádíte jako VM Texi ( o čemž pochybuju, že by jste do toho šli :D ), tak ani Stonery neva.

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 03 čer 2014, 13:40 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
První bych asi nechal bez přestřelek jen prosté modelkaření. Tam by jsme mohli osobně podebatovat o nějaké budoucnosti. No pokud je zájem o VM tak by to byla pecka, zpráskat to dohromady nebude nijak složité ani fin. náročné.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 04 čer 2014, 19:36 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
Je fajn že je zájem ale podle mně by se mělo řešit to datum. Jinak se od počítače nikam nedostanem.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 13:03 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
Jsou domluvený nějaký termíny na jednodenky na Střeň, tak to zkus nahodit v jednom z těchto termínů, uvidíš,jaká bude odezva.

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 15:02 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
Termíny mi bohužel nejsou známy a ani nevím kde je sehnat.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 22:57 
Corporal
Corporal

Registrován: 25 bře 2009, 23:13
Příspěvky: 26
zdravim a jdu přispět se svou troškou do mlýna.....

termínově je mi to zatím celkem fuk - pokud s e to nebude tlouct s protectorem či tak něco...... a na ten jeden den v roce se holt projedu..... indočína neni za rohem....


co se týká střílecí/nestřílecí - vidim, že větší zájem bude když se bude kuličkovat takže asi holt jo...... já bych byl sice i pro jen čisté honění ega skrzevá pózování, ale co se dá dělat. Koneckonců fotky se daj dodělat i druhej den nebo po akci.....

ad výstroj - cokoliv z US WW2 je v zásadě v pořádku, případně i britské - a nejlépe co nejvíc namixovat......
já sem schopnej vcelku slušně vystrojit 3 lidi za pomoci divoké směsi materiálu

ad výzbroj - thompsony OK, garandy OK, M3 by taky sly a i BARy... cas od casu byva videt i MP40.... vzhledem k ocekavanemu mixu vyzbroje a vystroje bych to videl tak na rok 49-50 a tam by se este snesla.....

kvery sou koneckoncu duvod proc bych radsi nestrileci akci........ nestrileci (anebo neersoftovy) kvery mam v hojnejsim a vhodnejsim poctu..... - dala by se 2x MAS36, 1 (mozna 2x) MAS38, 0,30 cal, MAT49 (tou dobou uz snad kulickoschopna) a M1 carbine..... airsoftove z tohohle zbyde s trochou stesti aspon ten MAT49 a MAS36....


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Indočína
PříspěvekNapsal: 06 čer 2014, 11:41 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 13 črc 2008, 23:43
Příspěvky: 42
Bydliště: ASIA
Tak osobně bych to viděl asi na kombinaci obojího, ať se neodrazují lidi, co by si i zastříleli, ani ti, co chtějí jen modelkařit. :) Na všechno je času dost. Střílecí Střeně stejně bývají tak od 9.00 do 15.00 max a pak je možno modelkařit a pokecat habakuk. Taky vystrojím i vyzbrojím, krom sebe, ještě tak 2 lidi, takže by to nemuselo být nakonec marné a všichni si přijdou na své. :angel:

_________________
SSG Mick Leinwand
23rd Inf. Div. /LRP/ Team CAMEL - Co. E/51st Inf.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz