Právě je 28 bře 2024, 14:24



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Gamesy
PříspěvekNapsal: 23 zář 2007, 20:26 
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Registrován: 23 zář 2007, 20:20
Příspěvky: 63
Asi bezkonkurenčně nejlepší je série VIETKONG. Potom mě chytlo dost MAN OF VALOR:VIETNAM. Bohužel tu jsem nedogamesil stáhl jsem to s nějakym virem. Poslední dvě mise nešli. Teď pařím HELL IN VIETNAM ale je to pěknej šit. Grafika dobrá ale mise jsou stereotipni a nudné.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 zář 2007, 18:19 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2007, 18:46
Příspěvky: 100
Bydliště: Senica,SR
vietcong je nepochybne skvelá hra ale s 2 už tak spokojný niesom. vysoké hardware požiadavky spôsobili že mi hra niekedy sekla. inak multiplayer inak vyšiel aj kampaň za severných vietnamcov. men of valor som hral a prešiel ale nejako významne ma nenadchlo. :?


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 zář 2007, 15:19 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Vietcong byla poslední hra z Vietnamu, kterou jsem hrál. Novější hry znám jen z recenzí a žádná mě nezaujala natolik, že bych toužil si jí zahrát.
Ale já už dávno nejsem hráč, ročně si udělám čas tak na dvě hry a to obvykle od Vietnamu odpočívám u nějakého fantasy RPG. Takže ani o těch novějších hrách nehodlám psát, protože nemám co. Tady nechám prostor někomu jinému :D. O těch starších hrách něco písnu, ale samozřejmě jen o těch, které jsem hrál. Ty super staré hry (Platoon, Lost Patrol, Gunboat) se válí všude možně jako abandonware a DosBoxu jdou i hrát. Chce to jen trpělivost...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2007, 19:32 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2007, 18:45
Příspěvky: 90
Vietcong každopádně super! Sám se chystám že si ho brzo zopáknu i s Fist Alpha. Tak by mě zajímalo třeba jestli se někomu líbilo více Fist Alpha, nebo původní Vietcong? Dvojku jsem nikdy nehrál, to bych asi měl napravit, ale zase viděl jsem na něj docela negativní recenze. A co takhle nějaké simulátory - Zkoušeli jste Wings Over Vietnam?


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 lis 2007, 21:47 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2007, 11:32
Příspěvky: 42
HAMMER: Fist prej byl pěknej masox, skoro nehratelný jak to bylo těžký. Wingsy mám, dobrý.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 lis 2007, 17:00 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2007, 18:45
Příspěvky: 90
Travis: Myslim, že to nebylo zase tak děsný. Já jsem ho projel, ale už to bude přes 2 roky. Na některých místech vim, že to bylo trochu o nervy, ale jinak dobrý a hlavně lepší dabing hlavní postavy:-) Tušim že na začátku poslední mise bylo třeba nepozorovaně se proplížit kolem vojáků a to bylo zrovna místo, které jsem opakoval nevim kolikrát... A co multiplayer? Vietcong multi jsem si vždycky chtěl zkusit.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 lis 2007, 02:07 
Private

Registrován: 15 lis 2007, 01:46
Příspěvky: 3
Hammer píše:
Travis: Myslim, že to nebylo zase tak děsný. Já jsem ho projel, ale už to bude přes 2 roky. Na některých místech vim, že to bylo trochu o nervy, ale jinak dobrý a hlavně lepší dabing hlavní postavy:-) Tušim že na začátku poslední mise bylo třeba nepozorovaně se proplížit kolem vojáků a to bylo zrovna místo, které jsem opakoval nevim kolikrát... A co multiplayer? Vietcong multi jsem si vždycky chtěl zkusit.


Ahoj:)

Pokud si chces zahrat kvalitni Vietcong MP,tak doporucuju v modu Coop,ci jinych kooperativnich uzivatelskych modifikacich (TourCoop apod.) Ostatni (CTF,ATG,DM...) je jen o behani po mape a la Quake a hlavne to nema zadnou namovou atmosferu.Komunita coop hracu po celem svete (teamrespawn skupiny ) se snazi hnat realisticnost pomoci pravidel ve hre tak vysoko,jak jim to moznosti hry dovoluji (tzn. jsou urcena specialni pravidla pro server,chovani ve hre,komunikaci,role playing apod.).Je kladen duraz na verohodnost, taktiku,atmosferu, kamaradstvi,a tim tak na co mozna nejrealistictejsi zazitek..

Existuje cesky teamrespawn team,ktery sdruzuje skupinu silencu se zajmem o co nejrealnejsi coop.Je to skvela banda lidi.Pokud hledas co nejrealnejsi zazitek z MP ve Vietcongovi,preferujes komunikaci ve svem rodnem jazyce,tak doporucuji navstivit a prolistovat :

www.teamrespawn.czweb.org


Pak tu existuji i zahranicni coop servery a skupiny ( napr. servery 6th Sense a Team Meat Grinder ).Nevyhodou je nutnost komunikativni znalost Aj pro plynulou komunikaci ve hre a odpovidajici zazitek,coz pro nektere ceske hrace muze byt problem...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2007, 01:06 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2007, 18:45
Příspěvky: 90
Andy: Díky za vyčerpávající info. Určitě do toho chci jít, jenom musím ještě čekat než vyřeším solidní připojení k netu, se kterým můžu směle do MP. Zatím si snad stihnu připomenout SP:-) Právě mluvíš mi z duše, takové běhání, skákání po mapě je k ničemu... No docela jsi mě navnadil:-)

Jinak hraješ , Andy, nebo ostatní hrajete třeba něco z jiného období než NAM jako např. dnes velmi populární CoD2? To je jen otázka, ne že bych srovnával.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2007, 23:31 
Private

Registrován: 15 lis 2007, 01:46
Příspěvky: 3
EE CoD jsem hral pouze SP...Nevim,nejak si nedovedu predstavit kvalitni MP..Teda aspon jsem nepotkal normalni hrace,s kteryma bych si hru uzil tak jako napr. se Squad Baker ve Vietcongu..Spousta hracu FPS (at uz jde o Vietcong ci CoD ) ma plnou hlavu nejakych smesnych clanwaru apod..Vesmes se jedna o sysliky,pro ktere je individualni uspech nejvyssi metou..Ja kdyz uz jednou za cas hraju,tak jen pro maximalni pozitek ze hry.Kdyz se dostanu do dzungle se spravnou partou lidi,pro ktere to neni jen hrani mapy,tak je to zazitek ktery nelze popsat...

Ja vim,je to jen uboha,insuficientni substituce neceho,po cem bych touzil :cry: A to airsoft renactingu nejaky Namovy jednotky se vsim vsudy :cry: Bohuzel vzhledem ke svemu casovemu vytizeni bych to nezvladal..Jak financne tak casove...Stale vsak doufam,ze v budoucnu se to zlepsi a snad si svuj sen splnim :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 lis 2007, 04:01 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2007, 18:45
Příspěvky: 90
Celkem to tak v CoD vypadá, řekl bych... "kolik jsem jich už zkosil, jaký mám poměr, kolik jsem jich dostal granátem, kolikrát jsem jim dal pažbou..." apod. Nechci zase urážet, taky jsem si CoD2 zkusil MP, jinak bych ani o tomhle nevěděl. No a právě nejvíc mě rozesmálo když tam během hry slyšíš prosebné dětské hlásky: "Neeee tuhle mapu nechci prooosíííím" :o) To zase jak kde na kterém serveru že.
Takže airsoft láká? Taky bych rád zkusil


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2007, 12:04 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2007, 11:32
Příspěvky: 42
Škoda, že nekonec byla změněna idea Flashpointu 2 - tam se jedna kampaň měla odehrávat v Namu. Sice v letech okolo roku 2000, ale určitě by se našli modaři, kteří by z toho udělali Nam 64-75.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Wingsy
PříspěvekNapsal: 22 lis 2007, 20:09 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2007, 18:45
Příspěvky: 90
Ještě k Wings Over Vietnam - docela jsem se těšil, že budou i útočné lety s Intruderem, ale to jsem se pak nestačil divit, když zapnu radar a nikde nic... o odhozu podle radaru si leda nechat zdát... Nebo se snad objevil nějaký doplněk, který by vylepšoval ať už tohle nebo jiné záležitosti?


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 pro 2007, 22:47 
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Registrován: 02 pro 2007, 21:56
Příspěvky: 58
Bydliště: Teplice
A co takhle Shelshock Nam67 řekl bych že taky není nejhorší....

_________________
"Bulletstopper"
2/1 Marines Echo Company


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 pro 2007, 17:38 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 17 pro 2007, 15:04
Příspěvky: 41
Jo vietcong je dobrá hra .. fakt dobrý . Naopak bych chtěl vyzvednou, že hra Battlefield Vietnam se jim absolutně nepovedla :? ta se mi fakt nelibi :x

_________________
"Garry Owen" !!


Nahoru
 Profil  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 pro 2007, 20:47 
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Registrován: 02 pro 2007, 21:56
Příspěvky: 58
Bydliště: Teplice
Hammer píše:
CoD zcela o Vietnamu? No to je zajímavý nápad a pro vývojáře výzva. Kdyby se jí chopili, mohl by to být zase posun vpřed v možnostech pc zábavy.


A pak většina Namařů místo toho aby někam jezdili,budou sedět u kompů :lol:
Ale vážně pokud by to někdy vydali tak bych si to nenechal ujít :wink:

_________________
"Bulletstopper"
2/1 Marines Echo Company


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz