Právě je 28 bře 2024, 10:53



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: The Hell in Vietnam (2007)
PříspěvekNapsal: 27 črc 2010, 22:20 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 20 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 11
Tak dneska jsem strávil odpoledne u hry The Hell in Vietnam od polských vývojářů City Interactive. Hra má celkem pěknou grafiku, a ikdyž jsem i jí hrál na notebooku (na plné detaily, nemám herní notebook), šla krásně bez žádnýho kousání a podobně. Hra má celkem 8 misí. Většinu misí vás doprovází kolegové, kteří moc inteligence nepobrali a bezhlavě se vrhají do bojů. Bohužel, neumírají. Budete nasazeni v džungli, v ruinách města Hue a na dalších místech. Průběh mise je opravdu pekelný, jak napovídá název hry. Připadalo mě to, jako bych proti celému Severnímu Vietnamu bojoval sám, a za jedno odpoledne jsem vystřílel tolik Vietcongu jako Američani za celou válku. Ani inteligence u druhé strany není dobrá, spíš není. Bojovníci se nekryjí, většinou jen stojí za stromem, což by šlo. Nejhorší je, že před vás doslova nabíhají. Často se také stává, že nepřítel vystrčí přes překážku jen zbraň a střílí až s překvapivou přesností. Jsou zde k dispozici dvě úrovně obtížnosti - lehká a těžká. Při těžké úrovni se akorát zvýší účinnost nepřátelských zbraní a to mě velmi zklamalo. Z padlých nepřátel padají zásobníky a vy si je jen chodíte sbírat stylem "přecházení přes mrtvoly". Další perličkou hry je i sbírání zbraní. Jste opravdu universální voják, který má po většinu hry při sobě 2 útočné pušky, samopal, pušku, odstřelovací pušku, granátomet, raketomet, pistoli a několik granátů. Ve hře je celkem 10 zbraní, což není moc a podle mě se na tom mělo víc zapracovat. Jsou tu i historické chyby, například puška M16 s R.I.S. systémem, což hře moc nepřidá.
Chybí zde multiplayer, a to mě teda štve, protože po relativně krátkém singleplayeru se ve hře už nic jiného dělat nedá - mnoho lidí to vyřeší smazáním.

Není to ani náhodou konkurent českýho Vietconga a nelze to doporučit jako nějakou propracovanou hru z vietnamské války, ale jako odreagování to bohatě postačí. Mě to docela bavilo a za pár měsíců si to třeba zahraju znova. Přikládám pár obrázků pro představu.

Edit by Matrix: Z příspěvku v topiku Gamesy jsem udělal samostatné téma.

Příloha:
Poznámka: Bývalý partyzán.
dead vietcong.jpg
dead vietcong.jpg [ 104.69 KiB | Zobrazeno 5391 krát ]

Příloha:
Poznámka: Nebezpečně a nenápadně umístěná past!
Nebezpečná past.jpg
Nebezpečná past.jpg [ 175.93 KiB | Zobrazeno 5391 krát ]


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz