Právě je 28 bře 2024, 18:50



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 16 pro 2009, 16:06 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
Zdar pánové koukám vlna kritik, asi Vás to dost chytlo tak nabízím další stránky na drby www.25th.cz
Sice je dneska všechno jinak páč aktulizace a reorganicaze jednotky právě probíhá, ale když vidím jak to lidi baví tak něco do placu, prosííím. :wall: :wall:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 17 pro 2009, 21:15 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2008, 18:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Uherské Hradiště
Co chceš slyšet?
Pokud nevíš co zlepšit a potřebuješ poradit,stačí pročítat to co už tu bylo napsáno.

_________________
SP4 Marty Hayek alias Dung in Action

4th "IVY" infantry division

Plei Ku

Nad alkoholem nelze zvítězit...pouze Moraváci remízovali.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 10:59 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Williams, 25.th. HK píše:
Zdar pánové koukám vlna kritik, asi Vás to dost chytlo tak nabízím další stránky na drby http://www.25th.cz
Sice je dneska všechno jinak páč aktulizace a reorganicaze jednotky právě probíhá, ale když vidím jak to lidi baví tak něco do placu, prosííím. :wall: :wall:


Z toho, co jsi napsal sem vytusil, ze jsi nejspis jen dalsi "nasirac" a tvoje vyzva je asi napsana s jinymy umysly, nez by se na prvni pohled dalo usuzovat. Pokud mas dojem, ze se tu jen "drbe", tak muzes vysmrknout na jiny forum stejne, jako jsi sem prisel. Nikdo te nenuti tu byt, natoz to cist a neco sem psat. Pokud chces ale skutecne poradit tak, jak psal Marty, precti si dukladne, co bylo uz napsano. Pokud ti z toho neco nebude jasne, pak se ptej...ale konkretne.
Pokud mas ale dojem, ze ste dokonali (coz teda nejste ani omylem, podle fotek) a chces tu jen prudit, tak se na to radeji vyser, nikdo tu neni zvedavej na dalsi zaplacavani fora debilovinama...

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 13:27 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Mario to jsou slova, která by se měla tesat do kamene!!!! :clap: :clap:
Konečně to tu někdo pojmenoval bez příkras a kudrlinek. V dnešní době internetu, dostupnosti širokého výběru publikací nechápu v čem je problém. Při pozorném studiu fotek a podkladů se MUSÍM vyvarovat chyb, kterých jsme se dopouštěli my všichni co jsme začínali v bláhových začátcích první pol. let devadesátých :mrgreen: (případně dříve, že Bratře? :P ). Nehledě tedy na možnost si v češtině přečíst spoustu zajímavých informací tady na fóru...
Takže pokud máte snahu se nějak zlepšit není nic jednoduššího. Dnes je to opravdu je o penězích...
Pokud ti o zlepšení nejde a chceš tu jen vyvolávat nějaké nasrané diskuze..ušetři si tvůj a potažmo i náš čas...Díky.

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 13:52 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
Pěkně ste se pustili moc díky koukám s přátelstvím se tu pytel neroztrhnul? Právě proto že jsem tu něco pročítal a zrovna to byl příspěvek ke 101. No myslím, že jsem dost starej na to abych měl potřebu se někam srát a dělat si prdel!! Jen se snažím něco udělat s tím, že mě sere jak to vypadá a jet na nějaký Namový akce a vidět jak to chodí a vypadá jinde a podle toho něco dělat!! A aspoň, že ste přiznali, že když jste začínali tak to vypadalo stejně dík aspoň za todle.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 14:04 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Sorry ale co jsi čekal za odpověď po tom co jsi napsal v prvním příspěvku? Ostrá odpověď je bohužel následek toho, že se tu v poslední době vyrojilo spousta přispívatelů, kteří nechtějí ničím přispět ale pouze nasrat...takže tak. Ohledně debaty o 101. ze Zábřeha myslím, že se nakonec projevila snaha pomoci a poradit. Stejně tak je to i u tebe. Jestli chceš poradit, tak jak psal Mario. Ptej se konkrétně a nebo si prolez fórum a hledej odpovědi...Dnes opravdu stačí umět číst a prohlížet si obrázky.
O tom jak někteří z nás začínali je spousta zábavných historek :mrgreen: ...co já nakoupil blbostí :doh: ..důležitý je kam to mnozí dotáhli a v tom je ten podstatný rozdíl mezi některými partami.
25 ID z HK si pamatuji když jsem začínal v pol. 90let se "čtverkou". Vedl to tam nějakej serža se jménem z Čety. Už si to jméno nepamatuji, ale byl kámoš z naším velícím Dannym Kamasem. Byly jsme s nima na pár akcích a v pohodě kluci...nevím jestli jste to vy???

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 14:47 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
to, že se tu někdo vyrojil a sral nevim páč jsem tu přihlášenej asi 4 dny. Na popud toho, že s tím chci něco dělat. Jo historie 25. je v Hradci spousta roků vedl to tu co já ssg. Corliss a zna spoustu lidí co dělali nam. Já jsem tady s ním jako jedinej od nás teď párkrát někde byl, ale je to už asi 8 roků asi. Pak jsme přešli ke 4. do Olomouce a za krátko jsme zkončili úplně a teď před 2-3 roky jsme začali, lae neubírá se to tím nej směrem tak to zkouším řešit, proto jsem tu. Ctěl bych do příští sezóny navázat kontakty a někam vyjet a zažít pořádnej Nam jako před Těma lety jak jsem zmiňoval. Jo četl jsem právě 101. příspěvky. u nás origo hadry zelí malá polní bavlna sumky,čutory,náprdeláky a píčovinky u všech, helmy drtivá většina-možná už všichni, jungle asi každej, kvéry vietnamky, XM, M-14, ponča, bandalíry akorát ty bágly arvin malej na prd, kostra jedna- jináč o prachách, alice super bágl málo nam - ale aspoň se tam dá třeba na celej víkend něco narvat. Starý fotky tam jsou víme. Mě jde o to někam vyjet vidět jak to chodí jinde a přizpůsobovat - nejlepší je se zůčstnit a pokecat, dozvědět se, než psát na netu a číst. Nemyslím, si že by jsme byli úplný idioti, jen to ladit, jo posuzuje se podle fotek ale jsou to fotky focený normálně ne modeling ( ale pracuje se na buď nových stránkách nebo na těhle, je to náš problém a ten se řeší takže i aktualizace tolik potřebných fotek :dance:

a to ptaní máme PRC-10 , nemáme baterky ale zkusíme teď po novým roce to dát jedně típkům odsud co se zabívají takovejma věcma, kdo má zkušenosti s Vysílačkama jakekoliv ať nahodí jaký ať jsme pak chytřejší až je budem dávat do kupy třeba co koštuje sestrojení baterky jestli to vůbec jde???????????

díky za info a vůbec ne za mrdání :naughty:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 15:12 
Sergeant Major
Sergeant Major

Registrován: 07 dub 2008, 07:12
Příspěvky: 148
tak treba jedna rada - jak pises o ty alici tak to nejde dohromady s jezdenim na ciste nam akce...

Jinak jaky rok delate?

Ohledne ty PRC-10 to je ciste zalezitost pocatku, spise sehnat PRC-25 nebo 77... Ohledne baterky - ja jsem ji resil jeste kdyz sem mel PRC-10 a ted i do PRC-6. Vse jde postavit ale docela za drdu jak svin, ve finale nemas jistotu ze ti samotna stanice bude chodit a a hlavne jestli se vubec s nekym spojit...

_________________
MYLUJU PEPU I KDYŽ JE TO CIGÁN


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 16:17 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Z toho co jsi popsal se dá říct, že když necháte doma ty ALICE tak se nebudete moc lišit od ostatních. Kontakty na akce tu můžeš získat bez problémů.
Myslím, že jsem s jedním z vás nebo konkrétně s tebou bavil na Tetu 4.ID tak tři-čtyři roky zpátky. Pokud se znáte se čtverkou tak není problém se nakontaktovat na ostatní lidi..

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 18:54 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
Tak paráda se čtverkou to bylo dávno dneska právě kontakt máme akorát se 101. z Moravy a toď vše a na to kolik toho je to málo. Ty alice no je to o tom přivíst si v nich věci a pak chodit bez nich, se nedá svítit. Jinač si myslim, že to vybavení je v poho docela. A s tím rokem nemáme vyhraněno jaký konkrétní léta děláme a ani jak jsem si tady všim, že tu každý dělá nějakou konkrétní četu tak ani to ne. TY PRC máme 2 tak se uvidí jestly ožijou nebo ne.

Problém u nás je mrtě lidí na papíře a málo funkčních takže problém kterej je asi všude. Ale takovejc 7-8 kousků by se asi dalo poskládat, ale je zima a víme kulový co se stane do nějakýho dubna.

A k báglům dají se sehnat nějaký jiný tipy v namu než kostra a arvin? A když už jo tak aby se do nich taky dalo něco dát??


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 18:57 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
David Hényk píše:
Z toho co jsi popsal se dá říct, že když necháte doma ty ALICE tak se nebudete moc lišit od ostatních. Kontakty na akce tu můžeš získat bez problémů.
Myslím, že jsem s jedním z vás nebo konkrétně s tebou bavil na Tetu 4.ID tak tři-čtyři roky zpátky. Pokud se znáte se čtverkou tak není problém se nakontaktovat na ostatní lidi..


Jo a k tomu Tetu jsme byly asi dvy roky zpátky a dělali jsme tam hroznej bugr :mrgreen:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 19:02 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2007, 21:39
Příspěvky: 99
Bydliště: Praha
Williams, 25.th. HK píše:
A k báglům dají se sehnat nějaký jiný tipy v namu než kostra a arvin? A když už jo tak aby se do nich taky dalo něco dát??

že by třeba tropical


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 19:11 
Corporal
Corporal

Registrován: 16 pro 2009, 15:35
Příspěvky: 28
Jsem úplně zapomněl :wall:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 21:03 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 07 dub 2008, 18:19
Příspěvky: 11
Ohledně toho PRC bych stopro doporučil tu 77mu, protože tam je to spojení pokud je rádio v pořádku celkem zaručeno.Samozřejmně že tu a tam se stává že spojení vázne ale to je cena za to že se nám celkem daří v hojných počtech používat originální rádia-kosmodisky.Ohledně baterky já jsem si nechal postavit baterku do 77 a dal jsem za ní nějakých 2700kč. ale mohu vysílat bez problémů bez přestání celé dva dni a to i s repráčkem na hlasitý odposlech,to je v kostce asejc vše čaj.

_________________
Rto. Nealey H.
F / 58 -LRP
1O1 Airborne Div.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: www.25th.cz Hradec Králové
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 23:02 
Sergeant Major
Sergeant Major

Registrován: 07 dub 2008, 07:12
Příspěvky: 148
batoh arvin neni uplne koser, podivej se do vystroje resilo se to tady...

mno spousty lidi tady delaj konkretni rok nebo cetu - delaji kvh a snazi se presne kopirovat jejich vystroj a vyzbroj (ktera se behem valky hodne menila a kombinace se v uritem obdobi vazne nemuzou vyskytovat).

_________________
MYLUJU PEPU I KDYŽ JE TO CIGÁN


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz