Právě je 28 bře 2024, 19:54



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 13 črc 2009, 23:00 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
David Hényk píše:
Je to možný...je to jediná fotka, ketrou jsem zatím viděl, že by měl SEAL našitý kapsy na rukávech. Ale je to nejspíš Ranger...


zapatral sem v analech (ne v analu :!: :lol: ) a vyskrabal sem dalsi podobenku onoho tajemneho SEALo-Rangera... na prilozene fotce, stejne jako na te, o niz je tu rec, je Ranger "Pancho" Calderon a je to rok 70 u Co.H/75th RGR. Akorate na te me fotce ma M16 misto AK (soude podle prsenky :lol: ) a nema nasity kapsy na rukavech...zrejme jina mise a nebo dokonce i drivejsi rok... Hoch se asi rad fotil v mixeru... 8) Takze je rozhodnuto, fakta potvrdila domnenky.... ;-)


Přílohy:
CALDERON.JPG
CALDERON.JPG [ 21.32 KiB | Zobrazeno 6714 krát ]

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID
Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 11:54 
Master Sergeant
Master Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2008, 14:12
Příspěvky: 113
Bydliště: Onanistán
David Hényk píše:
Je to tady samej úspěšnej hledač fotek :D tak bych rád poprosil o pomoc. Nemáte někdo prosím fotku na které by měl SEAL operátor ve Vietnamu našité kapsy na rukávu tak jako to nosí SOGové atd..? Mám jednu fotku, ale nejsem si jist, že je to SEAL. Až budu doma u komplu tak ji sem hodím. Díky moc předem za pomoc a případné fotečky.




čéče...našel jsem pouze totok...ten týpek stó brokovnicó na levo....a aj radioman má cosi na tem rameni


Přílohy:
sealteamkz6.jpg
sealteamkz6.jpg [ 85.5 KiB | Zobrazeno 6638 krát ]

_________________
PH1 Jeremy J. Beggar
USN SEAL Team Two, Det. Alpha, 7th Platoon Vrchlabí
Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 12:13 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Díky za snahu, ale to je riflemanskej jacket a né lífťák s našitejma kapsama....

Mario: Takže pán je od Rangers, hm tož pátrání pokračuje.... ;-)

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 18:11 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
MONGOL píše:
David Hényk píše:
Je to tady samej úspěšnej hledač fotek :D tak bych rád poprosil o pomoc. Nemáte někdo prosím fotku na které by měl SEAL operátor ve Vietnamu našité kapsy na rukávu tak jako to nosí SOGové atd..? Mám jednu fotku, ale nejsem si jist, že je to SEAL. Až budu doma u komplu tak ji sem hodím. Díky moc předem za pomoc a případné fotečky.




čéče...našel jsem pouze totok...ten týpek stó brokovnicó na levo....a aj radioman má cosi na tem rameni


:lol: :lol: :lol: mongole,azijsky dialekt zvládáš na jedničku,ale nepoznat rifleman jacket
pro SEALs je opravdu nářez :wall: :wall: asi to bude tim,že se zajímáš o sysly a ne o tuleně ..... :doh:

ploutev 8)

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 19:25 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Ty mu dáváš :D :D
Fotečku po které prahnu náhodou nemáš ve sbírce ? ;-)

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 20:18 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
bohužel ne :cry:
taky by se hodila ........ ;-)

ploutev

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 16 črc 2009, 23:39 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
pravdou je, ze z teto fotky pozna i suchozemska krysa od ARMY, ze se nejedna o presitej liftak s kapsama na rukavech, ale o SEALackej rifleman a radioman jacket... :doh: a to sem podle Ploutve z Ázije :lol: :lol: :lol:

jeste jedna vec k tem nasitejm kapsam...uz se to tu resilo vicekrat ohledne ruznych jednotek...ne vse je vyfoceno a zdokumentovano,ale to neznamena, ze neexistovalo a nenosilo se. Podle myho, pokud to neni uplnej nesmysl (coz neni, podle vyskytu u jinych jednotek, kde tahle uprava uspech mela a ucel plnila) tak je to podle me obhajitelny, takze Bunny muze byt podle me v klidu ;-) Ale obhajitelny je to maximalne jako vychytavka-masirka-vetošovina, ne jako standard...podle meho (tot spis pripominka pro nejake turbospešl chtivce - 16ti lety radoby vetoše) 8)

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 06:45 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Mario: Jasně, já myslím, že B. je v klidu. Jedinej kdo to řeší jsem já :D Znáš mě :mrgreen: . Včera jsem na ebay narazil na epesní fotku, kterou jsem ještě neviděl...a že jsem jich už viděl :P Jeden SEAL má takovej ten policejní maskáč..nevím přesnej název..a druhej jihovietnamskej lífťák nošenej ARVN Rangers a Airborne. Zajímavá je i kombinace tiger kempky, ale to bude spíš posádka člunu než SEAL...


Přílohy:
!BWeoN5g!mk~$(KGrHgoOKiMEjlLmV6SyBK(melzy3Q~~_12.jpg
!BWeoN5g!mk~$(KGrHgoOKiMEjlLmV6SyBK(melzy3Q~~_12.jpg [ 43.9 KiB | Zobrazeno 6445 krát ]

_________________
GMG 1 Tex Roberts
Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 06:51 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
a předevšim z BRNA! :lol: :lol: :lol:

tyhle mládenci od seal,lrrp,sog,sf,prostě chovanci
zajímavých kolektivů,určitě netahali sebou foťáky
a fotili se při každé příležitosti na akci!fotky v akci
jsou vzácné a pokuď nějaké za souhlasu velení
vznikly byly určitě ještě odsouhlaseny před
zveřejněním!oblíbené : ukaž důkazní foto a fofrem,je
opravdu out ..............

ploutev

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 07:57 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
David Hényk píše:
Mario: Jasně, já myslím, že B. je v klidu. Jedinej kdo to řeší jsem já :D Znáš mě :mrgreen: . Včera jsem na ebay narazil na epesní fotku, kterou jsem ještě neviděl...a že jsem jich už viděl :P Jeden SEAL má takovej ten policejní maskáč..nevím přesnej název..a druhej jihovietnamskej lífťák nošenej ARVN Rangers a Airborne. Zajímavá je i kombinace tiger kempky, ale to bude spíš posádka člunu než SEAL...


tuhle fotku znam Texi, narazil sem na ni omylem pri hledani uplne jine veci... Ano je to vzor SVN field police, coz je opravdu docela rarita videt na nekom z US boys... A ta fotka ma jeste jednu nemalou zajimavost...uplne v popredi v tricku je kdo? no k SEALum nepatri, je z osadky PBR a dokonce jeji velici...tehdy Lt. Kerry, pozdeji protikandidat demokratu proti G. W. Bushovi v prezidentskych volbach 2004, jak vsichni pamatujeme... Jinak je to take byvaly protivalecny (ultralevicove zalozeny) aktiviska, ktery proslul slapanim po svych medailych pred kongresem, pote co se vratil z Namu... Dale se take zapsal tim, ze to byl pry prave on, kdo obvinil nekolik operatoru SEAL z nelidskeho zachazeni se zajatci a v procesu byl hlavnim svedkem (nevim, jak dopadlo)... takze si udelejte obrazek sami. Zde jeste jedno dukazni foto...je to snimek jeho posadky. Je z nej patrno,jak se ses Texi spravne domnival, ten blondak na prvni fotce v kombinaci tiger-kempky neni od SEALs, ale z posadky lodi....


Přílohy:
Kerry-PBR.jpg
Kerry-PBR.jpg [ 94.55 KiB | Zobrazeno 6424 krát ]

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID
Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 08:17 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Týýý jo tak to je mazec.. :) Já jsem tuhle fotku neviděl, takže pro mě je to novinka a tu s tím Kerrym taky. Ten blondýn :) si nejspíš s kámošem koupil komplet tigerů na půl, když on má vršek a ten zas kalhoty :mrgreen: .
Super práce Mario ;-) To jsem ani netušil, že ten Kerry byl takovej žebrák.... :doh:

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 08:25 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Bohuzel, take jsem se zdesil, coze to je za individuum...na prezidenta mu to sice nevyslo, ale v Senatu vesele sedi dal... Kazdopadne dobry postreh s tema tigerama napul :lol: mozna byli kucí domluveni...hele blondaku, kupime tigery napul a budem se stridat jeden tyden bluzu ty a ja gate a pak to zas otocime :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 08:35 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
[quote="Ploutev"]a předevšim z BRNA! :lol: :lol: :lol:

tyhle mládenci od seal,lrrp,sog,sf,prostě chovanci
zajímavých kolektivů,určitě netahali sebou foťáky
a fotili se při každé příležitosti na akci!fotky v akci
jsou vzácné a pokuď nějaké za souhlasu velení
vznikly byly určitě ještě odsouhlaseny před
zveřejněním!oblíbené : ukaž důkazní foto a fofrem,je
opravdu out ..............

Těch fotek bude asi hodně, ale většina v soukromých rukách. Na US military foru je týpek co se kasá 1000 fotkami SEALs z Vietnamu, které má ze soukromých sbírek veteránů. Nemusíme mu věřit, ale poté co jsem na fotkách viděl jeho sbírku, nemád důvod. Bohužel tenhle týpek narozdíl od pana Miraldiho nenapíše žádnou knížku :cry:

Mario: Jo takhle to mohlo bejt. Kerry fakt na fotkách vypadá, že se mu tam moc být nechce, ale já měl zato, že šel dobrovolně...? Nebo ne?

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 08:57 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
to je opravdu škoda,že ten pán nechce nic knižně vydat :neutral:
já jsem se nevyjádřil přesně.myslel jsem tzv.uvolněné fotky.určitě
pokoutně vzniklo v namu x fotek,které jsou v soukromých rukou.

jinak,že kerry je špína,provázelo jeho předvolební kampaň ze strany
veteránů a hodně se to propíralo

Ploutev

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Hadry u SEALs
PříspěvekNapsal: 17 črc 2009, 10:16 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Kerry je z prominentni rodiny a do Namu sice sel dobrovolne, ale v zasade mu nic jinyho nezbylo...jinak by to nebylo politicky korektni. Kazdopadne si to vynahradil po svym prijezdu...je zajimavy, ze tam byl jen pul roku, pry ho pak odveleli do Statu, ze jeho pry pro Nam skoda :lol: :lol: Nadelal par pruseru, pak dostal silver star a alou domu...pak se jim po te hvezde taky parkrat prosel... ano je to spina :neutral:

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz