Právě je 28 bře 2024, 22:30



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: RA-Tech zbraně a M1/2 od Marushinu
PříspěvekNapsal: 10 úno 2014, 15:23 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2013, 19:03
Příspěvky: 35
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Zdravím,
Nemáte někdo prosím zkušenosti s GBBRifle zbraněmi od firmy RA-Tech konkrétně o M14, M16A1 a XM177E2 ? Slyšel jsem stížnosti na zásobníky k M14 že špatně těsní, ale jinak že zakázkové zbraně jsou moc povedené a masivní kousky, kromě toho že postrádají až na M14 ražení. Děkuji za jakékoliv info :) Oficiální distributor pro ČR je Anareus, no že by nějak odpovídali na maily to se říct nedá, M2 u nich mám objednanou už roky a pořád se nic neděje. nevíte kde jsou M2 skladem ?
:think:

http://en.ratech.com.tw/english/index.p ... Itemid=139

http://en.ratech.com.tw/english/index.p ... Itemid=139

http://en.ratech.com.tw/english/index.p ... Itemid=139


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: RA-Tech zbraně a M1/2 od Marushinu
PříspěvekNapsal: 04 dub 2014, 21:18 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Ahoj ,, k tomuto problému můžu říci jediné vlastním M16a1 od Ratech a musel sem nedávno dokoupit kovoví závěr lepši kope je celo kovoví . Zbran yypadá lepší krom tej barvy (černej) jinak vše se dá dodělat ale nikde sem nenašel odstín barvy na M16ku jinak na ,,,,Bohemia airsoft,,,,, je maj ,myslím ješte

moje recenze stará snad pomůže


HOJ ,, Jo myslím to plastové zdá se mi takové křehké :D asi taiwanu došlel rozpočet :lol:

Recenze:: Úvodem chci říct že nejsem moc zkušenej hráč s plynovkama spíš jen rekreačně,ale mám hodně skušenosti realnými zbraněmi WWI, WWII

Takže 1. co mi vadí ,například ražení--- REALNÉ zbraně --chýbí což za ty prachy neni moc hezký,a někoho to muže odradit, ale dá se to přežít pokud nejste naročný na vzhled ;-) pak mi vadí barva zbraně neni taková šedivá ale černá :( ale co není muže být ,,a konečne takové krehké předpážbí nevím jak vypadá origo posoudím na akcich, poprípadně koupím :)

Střelba 2. tak včera bylo 15 stupnu, zbran střílela na teřč celkem uspokojivě jak SEMI tak AUTO musim poladit ,,,

Co se týče plynu 3. tak bez zavad akorat si musite dát pozor když dostřílíte tak je lepsí se podivat kolik asi kulí tam je abyste nejeli naprázdno,zbran pak vypustí plyn a trpí guma u bananu ;-)

Opotřebení zbraně 4.už na záveru jsou videt jak zbran se zarývá do zavěru do budoucna je potřeba koupit lepší RA-TECH
min se opotřebuje a mozná i hlavěn lepší uvidime čas ukáže 8)

čištený 5. je velice jednoduché jako v realu vyndáš natahovaci paku ,zavěr a máš to, zjednodušeně
zatím se nic nezasekavalo uvidíme dýl :dance:

zásobník 6.zatím jdou koupit v ČR jenom 30 rane ale brzo budou i 20 rané cca 945kč koupím vkaždem prípadě, nabit a doplnit plyn do jednoho je otrava a zdlouhavé (pro mně) a hlavně maznout tesnění ktere trpí v manualu jde vyndat takže budem asi kupovat převážně tesnění do bananu ,,,na zavěru jedna gumička a huhopu :???: mám litrový plyn a už sem zne vystrikal cca 40 ml aporád tam plyn je tak uvidíme v akci test 11 až 15 C stupnu

musím to skusit až budu na baraku dýl ale v práci myslim ve středu kdy bylo 20 C jela jak zběsila ale myslim že ji ani 10 nevadí ,,,,,na cca 36 m pokud sem dostřílel a nepustil plyn ven aby nemrzla zbran atd gumicka :naughty: tak to jelo obstojně

-------------------------------závěr----- musím říct, že střílení je moc realné ,,jednotlivě když strílíš na terč tak pokud fouká vítr tak do stejného místa se netrefíš jasná vec a pokud už tam je 19 ran tak šetřit ,,, nevíš jestli se trefíš, osobně nemám rád bezhlavé kropičky ,, je to v každém prípadě realita a ta kopačka dozadu je boží ,,----------------------


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: RA-Tech zbraně a M1/2 od Marushinu
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014, 13:52 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2013, 19:03
Příspěvky: 35
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Mockrát děkuji za info.
Já asi půjdu do kompletu RA-Tech pro začátek XM a M2 od Marushinu, když se osvědčí možná budu pokračovat :) ;-)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: RA-Tech zbraně a M1/2 od Marushinu
PříspěvekNapsal: 16 dub 2014, 14:37 
Sergeant
Sergeant
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2013, 19:03
Příspěvky: 35
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Nevíte někdo, jestli lze do M2 GBBR použít i krátké "15ti rané" zásobníky ? :think:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz