Právě je 28 bře 2024, 13:15



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 16 bře 2013, 16:40 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Ahoj pánové, mám otázku natělo nééé delám si prr :zacínám NAMEM stačej tydle veci nebo jiný ? ::
http://www.e-army.cz/maskacovy-
komplet-vietnam-rip-st-oliv-e1006.html

nebo neco lepsího a kvalitního??

Pak mám otázku č.2
Jsem z HK jetu nějaký klub nebo nekdo kdo má zájem se pripojit ,napište borci preci nebudu sám :lol:

otázka č.3
m16a1
mám zájem o tudle krasavu plynovou, Jeto špatenka nebo se nemusím bát :think:
http://www.airsoftcanada.com/showthread.php?t=127511

PS: Děkuji že steto přeložily po mně
Lukáš


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 17 bře 2013, 23:25 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 10 bře 2013, 02:29
Příspěvky: 11
O týmech v okolí HK moc nevím ale jestli můžu poradit, plynové útočné pušky jsou v airsoftu na dvě věci (tedy pokud do zbraně neinvestuješ trojnásobek pořizovací ceny za kvalitní díly). Viděl bych to na M15A1 či XM 177E2 od Classic Army (elektriky), záleží pak už jakou jednotku chceš dělat. Dle profilovky soudím 25.th infantry takže spíš M15A1.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 16:49 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Ahoj, mně spíš zaujala rozborka a zborka čili jako skutecná M16a1 coš je eletrika také ale ne tak realisticky :D nahradní dily neco se dá snad vyrobit né ??? krom teda tesnicich gumiček atd fakt nevim :roll:

No zatím sem sám,, neco už mi přišlo ,vesta ,kšíry, pasek ,baterka, psanicko malá p atd .
stací at se udělá hezky a pujdu si zahrat ale problem je vtom že fakt nikoho neznám myslim co dělá NAM :)

25.th infantry jo to byla jasná volba


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 18:11 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 10 bře 2013, 02:29
Příspěvky: 11
Jo, taky jsem viděl Četu :D Nicméně naprosto nezáleží, jakou má zbraň rozborku, pokud chceš dělat airsoft, musí především fungovat.I kdyby se ti totiž čistou náhodou stalo, že zbraň vystřílí celý zásobník bez záseku, můžeš si být jistý, že druhý zásobník nedá ani ránu, ba dokonce se vypustí plyn skrz zmrzlý ventil...Ano, díly se dají koupit i vyrobit ale je to 1/ Drahé 2/ funkci zbraně to zase tolik nezlepší ( myslím v rámci zamrzání....životnost to prodlouží na 100%)....Jestli do ní pujdeš i přesto, doporučuji díly od firmy Ra-Tech.....Na výstroj bych moc nespěchal, spíš bych procházel fóra a sháněl fotky a podle toho si kupoval výstroj, dost zainteresovaní namisté by při některých kombinacích mlátili dlaní o hlavu :D Přeju mnoho zdaru a ať najdeš tým :)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 20:32 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Tak zetím sem koupil ,maličkosti za par šupu ,, co se tiče ty plynovky jaji skusím když tak sem vyhodil penize ja sem zvyklej z jineho ale podobného konicku se stim pomazlit,, je fakt ze než si hrát budu asi doplnovat plyn ale snad rozjedu :evil:


jak dlouho ten plyn tam vydrží vtech bananech ????

našivky se našívaj neboto bylo na suchej zip :lol:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 20:43 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 10 bře 2013, 02:29
Příspěvky: 11
Dost pochybuji o znalosti suchého zipu ve Vietnamské válce. Používali se pásky, cvoky, knoflíky a klasické zipy. Nášivky se našívali. V banánech? Myslíš v klasické plechovce o 40 cm výšce (cca).....to záleží na zbrani a spotřebě, tady nemohu sloužit


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 22:35 
Chief Warrant Officer 4
Chief Warrant Officer 4
Uživatelský avatar

Registrován: 10 črc 2008, 23:38
Příspěvky: 280
Bydliště: South
ohledně toho plynu - v našich zeměpisných šířkách nepoužitelná hračka, řekl bych (jako sekundárka ok, ale jako primární zbraň?)... ve kvérech se nevyznám, ale plynovky bývají dosti náchylné na teplotu ne? Být tebou tak nevymýšlím blbiny a vydám se cestou ozkoušené kvality (takže elektrika od CA nebo GP).

Ohledně dotazů předpokládám že jsi mladší ročník a s namem teprve začínáš... zkus si projet tohle fórum a myslím že na 95% svých otázek najdeš odpověď. :)

_________________
SGT. Francis J. Kotsmith
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"NEC ASPERA TERRENT"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 19 bře 2013, 16:26 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
No sem uplný zelenáč,, a proto sem napsal ale prohlidnu forum :) 7 let sem dělal druhou valku , poty době sem se začall zdalovat všemu tak skusim NAM sem odhodlanej


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 19 bře 2013, 18:42 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 14 dub 2012, 18:11
Příspěvky: 10
Charvi: A co je tedy toto ;)

David Hényk píše:
Před nedávnem..minulý rok..jsem se tu zmiňoval o tom, že bych si rád ušil vlastní kopii granátnického žaketu, ale doposud moje úsilí ztroskotáválo na nedostatku informací o určitých detailech tohoto kabátku. Na netu jsem příliš velkou pomoc nenašel..řekněme si to na rovinu..žádnou. A tak nezbývalo než se obrátit do vlastních řad :lol: Naštěstí máme v týmu mezi sebou opravdové nadšence a ty, kteří si jdou za svými sny a náš chief si jeden z nich (mnoha) nedávno splnil. Stal se nejspíš prvním majitelem originálního žaketu široko daleko...Jedná se o poplinovou verzi granátnického žaketu i s originálním bladerem..Pro lidi, kteří se zajímají o SEALs z namu "nejsvětější origoš jenž je na nebesích" :mrgreen: Je to úžasný kousek historie a jen držet ho v rukách byl nářez..co teprve si ho obléct ;-) Teď už jen ten Stoner z bubnem a můžeme klidně spát :mrgreen: Sezóna skončila a tak je čas se zase připravit na další..vyšperkovat výstroj a nakoupit módní doplňky..tak tady je trocha inspirace ;-)

Obrázek
Obrázek


Byly, byly, jen se ještě tak moc nepoužívaly...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 19 bře 2013, 19:13 
Private First Class
Private First Class

Registrován: 10 bře 2013, 02:29
Příspěvky: 11
Co je toto? Zázrak . Ne, popravdě řečeno jsem nikdy "sucháč" ve Vietnamu neviděl, moje chyba. Předpokládám ale, že na klasických olivových uniformách nebyli.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 19 bře 2013, 21:43 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2008, 18:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Uherské Hradiště
Lukasi,pokud nechceš být sam a hledáš dobrou jednotku,tady najdeš frajery z Prahy co dělají 25.pěší.nejlepší volbou by bylo přidat se k ním.věř že ti dají tu nejlepší namovou školu co je.jsou to skvělí kluci a hrozné prasata :twisted:

_________________
SP4 Marty Hayek alias Dung in Action

4th "IVY" infantry division

Plei Ku

Nad alkoholem nelze zvítězit...pouze Moraváci remízovali.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 20 bře 2013, 17:50 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Párada kde je povolavaci rozkaz :twisted:


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 21 bře 2013, 07:54 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2008, 19:05
Příspěvky: 541
Bydliště: Paszinkowitz
Marty píše:
Lukasi,pokud nechceš být sam a hledáš dobrou jednotku,tady najdeš frajery z Prahy co dělají 25.pěší.nejlepší volbou by bylo přidat se k ním.věř že ti dají tu nejlepší namovou školu co je.jsou to skvělí kluci a hrozné prasata :twisted:


Marty, ty jsi ale verbířský filuta, jen co je pravda :D

_________________
2Lt. Thomas "Cherry" Tresznak
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"Nec Aspera Terrent"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 21 bře 2013, 07:57 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2008, 19:05
Příspěvky: 541
Bydliště: Paszinkowitz
Lukas píše:
Párada kde je povolavaci rozkaz :twisted:


Ano, je to tak. Jak psal Marty, děláme 25. pěší ve Vietnamu. Respektive B Co., 1/27th Inf. Abychom to měli přesně. Primárně se totiž zaměřujeme na tuhle jednotku, 27. pěší pluk "Wolfhounds". Děláme celý konflikt, ale primárně nejvíc roky 1967-1969.

Jinak z Hradce máme jednoho člena, i když momentálně studuje v Brně (hanba) :)

Pokud by jsi potřeboval víc info nebo tak nějak jen komunikovat, napiš mi na ccherry@seznam.cz nebo na naší FB stránku https://www.facebook.com/wolfhounds.vietnam

Cherry

_________________
2Lt. Thomas "Cherry" Tresznak
B Co., 1/27th Inf "Wolfhounds"
25th Infantry Division
"Nec Aspera Terrent"


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: HK AIRSOFT
PříspěvekNapsal: 22 bře 2013, 16:23 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 16 bře 2013, 16:28
Příspěvky: 18
Koukám že ste kempovaly v pardubkách tam sem byl ale za jinou stranu a jinou dobu pekný fotky :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz