Právě je 28 bře 2024, 18:36



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Jak se zabíváte (jako military airsoft team) NAMem ?
100% NAM 57%  57%  [ 33 ]
50% NAM a 50% Airsoft 41%  41%  [ 24 ]
100% Airsoft 0%  0%  [ 0 ]
jinak ( napiste jak ) 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 58
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 01 lis 2011, 22:45 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 24 říj 2011, 18:52
Příspěvky: 13
Bydliště: Kroměříž
Jako až tak Velcí Zobáci Nejsme :D , Trenujem Co to dá , jen teda nejsou penííze na výbavu a ta Vietnamova zkušenost.

_________________
Lt Patrik " Kevin " Postava
Kroměříž
1st SQ, Alfa
5 th SFG


-No Ammo , No Problem
( v Namu nový )
http://www.sfkm.jex.cz


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 02 lis 2011, 22:16 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Lt Kevin píše:
Jako až tak Velcí Zobáci Nejsme :D , Trenujem Co to dá , jen teda nejsou penííze na výbavu a ta Vietnamova zkušenost.


Pokud mohu doporučit, tak si tady napřed všechno pečlivě pročti...to bude pro začátek stačit. Čím méně toho napíšeš tím lépe. Věř mi..

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011, 17:30 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Lt Kevin píše:
Jako až tak Velcí Zobáci Nejsme :D , Trenujem Co to dá , jen teda nejsou penííze na výbavu a ta Vietnamova zkušenost.


Hoši, z fotek je zřejmý, že to,co děláte má s Namem zatím promálo společnýho... Zobáci ste jak z příručky, tak se s tím smiřte a začněte makat, pokud jimi nechcete být nafurt. Takže pokud chcete, aby to nějak začalo vypadat - přestat trénovat hraní airsoftu a začít číst...šlo by začít na tomhle fóru. Druhá věc je, nedělat USSF - děláte ostudu akorát sami sobě...chtělo by to najít něco méně náročnýho. Snad vám ten zájem o Nam vydrží...ale jen zájmem to dál nedotáhnete.

Pozn.: 35 kliků z vás "seržanty" neudělá...a svalovce taky ne :wall:

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 07 bře 2012, 17:43 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 bře 2012, 17:03
Příspěvky: 20
AHOJ,JSEM TADY NOVY.TAK SI PROCITAM VLOZENE TEXTY,A KOUKAM JAKO BLAZEN.VLEZL JSEM NA TYTO STRANKY,ABYCH SE KOUKNUL PO NAKEM TEAMU KTERY SE ZABYVA NAMEM.ZKOUSEL JSEM TAKE KLIKNOUT NA NAKE ODKAZY NA RUZNE TEAMY,ALE FURT TO JAKOBY NENI ONO.NASEL JSEM TADY PARTICKU Z KLADNA.MYSLIM TIM USMC.ALE KLUCI JEZDI HLAVNE V KEMPKACH,A TAHAJ TY HNUSNY HELMI S TEMA TEZKEJMA VESTAMA.TO NENI NIC PRO ME. I KDYZ MAM NAMORNI PECHOTU RAD.VIDEL BYCH TO NA NAKY ZELENY BARETY,NEBO SEALS.ALE JSEM UZ VETERAN V POKROCILEM VEKU,TAK BY TO MELA BYT PARTICKA TAKY ODROSTLA SKOLNIM AKTIVITAM.BYL BY NEKDO TAK HODNY A POSLAL ME FUNGUJICI ODKAZ NA NAKY TEAM Z PRAHY?KOUKNUL BYCH SE NA STRANKY,A PAK SE NA RADY RUZNYCH SPISOVATELU -OPTAL JESTLI BYCH NEMOHL ROZSIRIT JEJICH TEAMOVE RADY.NEPISTE VSICHNI,ALE NEKDO BY JSTE MOHL.DEKUJI


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 07 bře 2012, 18:25 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2009, 14:04
Příspěvky: 493
Přeji hodně štěstí!O kvalitní materiál tady bude jistě velký zájem!SEMPER FIDELIS!!!

_________________
Hans Lauper
www.usmcvietnam.websnadno.cz


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 15 bře 2012, 10:43 
Sergeant
Sergeant

Registrován: 15 čer 2009, 21:51
Příspěvky: 36
Bydliště: Fort Olivova
SPAROUW píše:
AHOJ,JSEM TADY NOVY.TAK SI PROCITAM VLOZENE TEXTY,A KOUKAM JAKO BLAZEN.VLEZL JSEM NA TYTO STRANKY,ABYCH SE KOUKNUL PO NAKEM TEAMU KTERY SE ZABYVA NAMEM.ZKOUSEL JSEM TAKE KLIKNOUT NA NAKE ODKAZY NA RUZNE TEAMY,ALE FURT TO JAKOBY NENI ONO.NASEL JSEM TADY PARTICKU Z KLADNA.MYSLIM TIM USMC.ALE KLUCI JEZDI HLAVNE V KEMPKACH,A TAHAJ TY HNUSNY HELMI S TEMA TEZKEJMA VESTAMA.TO NENI NIC PRO ME. I KDYZ MAM NAMORNI PECHOTU RAD.VIDEL BYCH TO NA NAKY ZELENY BARETY,NEBO SEALS.ALE JSEM UZ VETERAN V POKROCILEM VEKU,TAK BY TO MELA BYT PARTICKA TAKY ODROSTLA SKOLNIM AKTIVITAM.BYL BY NEKDO TAK HODNY A POSLAL ME FUNGUJICI ODKAZ NA NAKY TEAM Z PRAHY?KOUKNUL BYCH SE NA STRANKY,A PAK SE NA RADY RUZNYCH SPISOVATELU -OPTAL JESTLI BYCH NEMOHL ROZSIRIT JEJICH TEAMOVE RADY.NEPISTE VSICHNI,ALE NEKDO BY JSTE MOHL.DEKUJI

V Praze je dost teamů ale nevím jestli budou chtít někoho kdo neovládá Caps lock...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2012, 10:59 
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Registrován: 03 led 2009, 23:18
Příspěvky: 57
rád bych zde přítomné upozornil, že podobný přispívatel přispíval donedávna i na Military foru (hlavně 2WW a 1WW) s že sloh a gramatika u něj byli také na úrovni žáka 9.třídy speciální školy. Tudíž, jak radí stopařův průvodce po galaxii NO PANIC!!!

Takže si myslím že tohle bude taky jeden ze soudku nejapných a infantilních vtipálků.

_________________
"TEN CO SKÁČE Z PÓDIA."


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2012, 16:26 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2010, 17:16
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
...protože jsou na těchto stránkách slušní (a trpěliví ) lidé, protože už "nejezdim Nam" , udělám rád tuhle "špinavou" práci...pro dementa pod přezdívkou SPAROUW: jdi už s těma debilníma příspěvkama DOPRDELE a neotravuj tady :D martin ps: klukům tady se omlouvám za hrubší slovník a dotyčného rád osobně uvidim, stačí si dát sraz, blbečku :D :D :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2012, 18:34 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2009, 14:04
Příspěvky: 493
Ale no tak,hoši!!!! :shocked: Věřte mi,že tady pana SPAROUWA nikdo nebere vážně! ;-) Jeho příspěvky hovoří za sebe samy!

_________________
Hans Lauper
www.usmcvietnam.websnadno.cz


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 16 bře 2012, 18:58 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2010, 17:16
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
já vim :D ale číst skoro všude jeho "moudra" mne fakt už přestalo bavit :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 22 bře 2012, 11:22 
Corporal
Corporal

Registrován: 07 bře 2012, 17:03
Příspěvky: 20
ahoj,je na case abych se tady vsem omluvil za sve hloupé obhajovani mych neznalosti ohledne vystrojnich soucastek z obdobi vietnamu.v 80 letech kdy jsem se aktivne venoval tomuto valecnemu konfliktu-kdy nebyl internet a byla absence odbornych knich jsem si osvojil jak je videt podle vasich prispevku spoustu mytu a polopravd.nakonec se clovek zacal stykat spis z lidma kterí se zabivaji soucastnou armadou.po delsim premisleni jsem zjistil ze mam vic pravdivych znalosti o soucastne armade,nez co se tyce vietnamu.a kdyz jsem si rekl ze bych se mohl ve svem usily vratit o neco zpet,tak to dopadlo jak to dopadlo.mel jsem si napred asi precist vase odborne prispevky .a pak na neco reagovat.doufam ze moji omluvu tak nak nekteři lidi prijmou.nemislel jsem to zle .jen jsem se prihlasil na toto fomum s tim ze nez budu uplne stary,ze bych mel jeste provetrat vystroj kterou jsem si nasbiral v mladi.treba se me to jeste povede.tak kdyz se potkame v lese,doufam ze me nebudete moc nadavat


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 20 led 2014, 20:02 
Private First Class
Private First Class
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2012, 17:51
Příspěvky: 16
Tak jsme konečně dali dohromady web naší "jednotky" z Českých Budějovic,
za případnou kritiku budeme rádi
http://9inf.cz/


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 23 led 2014, 15:56 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 07:48
Příspěvky: 616
Bydliště: RVN/FRG
Hoši vypadáte pěkně, ovšem aby jste byli opravdu pěchota, tak by vás mělo aspoň 6 ať máte družstvo. Vím, že "esprit de corps" je důležitá a pro někoho posvátná věc, ale když se přidáte k zavedené partě, tak si to "blátošlapování" v buši užijete víc.
V současné době, dky si každý dělá všechno, jak chce a skoro nikdo nechce nic dělat pořádně a věci budovat by se ´Nam měl sdružovat do větčích funčkních celků a nikoliv se separovat do množství pidi part.
Neberte to však jako nějakou výtku, toliko jen můj názor na současný vývoj, takže ať se daří!

_________________
SSG PALMER, PETER V.
2D GANG BRAVO RED WARRIORS


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 23 led 2014, 17:48 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2009, 14:04
Příspěvky: 493
Pěkné hoši,velmi pěkné!Akorát jsem tam snad zahlíd woodland poncho liner,ale to je detail.Někteří vypadají mnohem hůř! :D

_________________
Hans Lauper
www.usmcvietnam.websnadno.cz


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: NAM AIRSOFT TEAMY
PříspěvekNapsal: 24 led 2014, 01:26 
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 14:14
Příspěvky: 698
Bydliště: Prágl
sunshine píše:
Hoši vypadáte pěkně, ovšem aby jste byli opravdu pěchota, tak by vás mělo aspoň 6 ať máte družstvo. Vím, že "esprit de corps" je důležitá a pro někoho posvátná věc, ale když se přidáte k zavedené partě, tak si to "blátošlapování" v buši užijete víc.
V současné době, dky si každý dělá všechno, jak chce a skoro nikdo nechce nic dělat pořádně a věci budovat by se ´Nam měl sdružovat do větčích funčkních celků a nikoliv se separovat do množství pidi part.
Neberte to však jako nějakou výtku, toliko jen můj názor na současný vývoj, takže ať se daří!


Tak na to lze říci jen "Amen". Jako začátek dobrý, ale jestli to má někam pokračovat, tak jedině směrem k pořádný tlupě, alespoň co se pěchoty týče.
... proto, .... pěšáci všech zemí, spojte se ...

_________________
... Don't mean nothin' ...
... take two salt pils and drive on ...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz