Právě je 28 bře 2024, 23:09



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 02 pro 2009, 19:03 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2009, 14:04
Příspěvky: 493
Nam rádio dost dobré,ovšem vy,jako jednotka napodobující Nam,velice slabí.Spíš jste takoví airsofťáci.Stránku máte nevím,jak dlouho,ale výstrojně jste stejní,jako na začátku.Kde se stala chyba?V penězích to nebude!

Dovolil jsem si přesunout tuto část do oblasti kam asi patří.
Arnie

_________________
Hans Lauper
www.usmcvietnam.websnadno.cz


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: nam radio
PříspěvekNapsal: 02 pro 2009, 21:21 
Private E-2
Private E-2
Uživatelský avatar

Registrován: 30 lis 2009, 18:06
Příspěvky: 8
Bydliště: Zábřeh
hans lauper píše:
Nam rádio dost dobré,ovšem vy,jako jednotka napodobující Nam,velice slabí.Spíš jste takoví airsofťáci.Stránku máte nevím,jak dlouho,ale výstrojně jste stejní,jako na začátku.Kde se stala chyba?V penězích to nebude!


Rád bych věděl na co konkrétně narážíš, jsme kompletně přezbrojeni na typovou řadu M16, jako pěchota povinný helmy s Mitchelama, hadříky i s výstrojí máme, ty mladší členové alespoň základní výstroj a zatím 2ks T62, další jsou zatím v nedohlednu, protože vysázet 6k za batoh může málokdo u nás. Svým způsobem jsem airsofťáci, protože airsfot hrajeme, ale alá nam. Neříkám že kritiku nepřijmám, rád si poslechnu názor jiných ;-)

_________________
101st Airborne, Easy Company, 2/506th Infantry Regiment


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: nam radio
PříspěvekNapsal: 03 pro 2009, 02:55 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
No fakt je, ze podle vasich zaznamu jste na "trhu" od cca r. 2000 tedy skoro 10 let...a to bych cekal jednotku, ktera je jak vino... ALE u vas z fotek moc pokroku nevidim. Dost me iritujou treba ty hnusny kanady...je toho vic. Uvedomte si, co nosite na levym rameni...a podle toho vypadejte, prosim. Jinak to dela ostudu jednotce a lidem, kteri to zazili a byli tam... Jezdite uz docela dlouho na to, aby to melo uroven! Tak se zacnete snazit! Nevymlouvejte se na penize, dulezity je chtit a vedet, jak na to... Kdyz nevite, radi vam tu poradime...ale dotazy konkretni a k veci! ;-) Nejhorsi je, myslet si, ze ted sem uz dokonalej... NIKDO neni... a vy tuplem NE. Tak hura do prace po deseti letech flakani... Evidentne nejste zachvatari, kdyz vas to drzi tak dlouho...takze ste urcite dobrej material na zaklad... jen se toho chytit na 100%

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: nam radio
PříspěvekNapsal: 03 pro 2009, 15:20 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Spíš je to o duchu jakej je v jednotce. Někde se najdou jeden dva lidi, kteří chtějí nekompromisně jen hundrt procent origo vzhled..prosím nespojovat vždy se 100% origo věcma...a ten na sebe strne i ostatní a cílem je dosáhnout určité míry dokonalosti. Jinde je to spíš o kamarádství a pohodě a spousta věcí se prostě přehlíží...Franta má kanady?? To neva vždyť je to v pohodě borec a náš kámoš, tak o co jde?? Kluci nejspíš jedou v tomhle duchu a je to jejich věc. Ještě jsou jednotky kde je to jak o tom prvním tak i o tom druhém.....ale takových jednotek je bohužel pomálu a je to veliká škoda...to je druhá věc..

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: nam radio
PříspěvekNapsal: 03 pro 2009, 22:37 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
mario-lrrp píše:
No fakt je, ze podle vasich zaznamu jste na "trhu" od cca r. 2000 tedy skoro 10 let...a to bych cekal jednotku, ktera je jak vino... ALE u vas z fotek moc pokroku nevidim. Dost me iritujou treba ty hnusny kanady...je toho vic. Uvedomte si, co nosite na levym rameni...a podle toho vypadejte, prosim. Jinak to dela ostudu jednotce a lidem, kteri to zazili a byli tam... Jezdite uz docela dlouho na to, aby to melo uroven! Tak se zacnete snazit! Nevymlouvejte se na penize, dulezity je chtit a vedet, jak na to... Kdyz nevite, radi vam tu poradime...ale dotazy konkretni a k veci! ;-) Nejhorsi je, myslet si, ze ted sem uz dokonalej... NIKDO neni... a vy tuplem NE. Tak hura do prace po deseti letech flakani... Evidentne nejste zachvatari, kdyz vas to drzi tak dlouho...takze ste urcite dobrej material na zaklad... jen se toho chytit na 100%

Zdravím, přidám se k Jimbovi. Jsem totiž velitel jednotky o které je tady řeč. Vím že nejsme nejlepší a vím že máme před sebou dlouhou cestu, navíc to děláme souběžně s airsoftem, protože jenom chodit po lese a sem tam něco postavit, to taky není ono. Chce to občas i nějakou tu akci... Co se týče vybavení souhlasím s tím že nikdo není dokonalej a peníze v tom hrajou podstatnou roli, i když je taky pravda že když někdo něco chce tak si za tím jde. A všechno je jenom o lidech. Ono je nás sice jedenáct ale aktivně se sleze tak pět a to je pěkná pěchota z tohodle důvodu je daleko jednodužší dělat specialní jednotky, kterejch je kvanta. Ono usměrnit takovou sortu lidí taky není žádnej med... Co se týče doby co děláme NAM tak je to tak pět let a za tu dobu jsme zůstali jenom čtyři původní a ostatní jsou nováčci co ještě studujou, mají rodiny nebo nemají moc peněz a tak se musejí rozhodovat co koupit a co ne. My chceme dělat dobrej NAM, nejspíž opravdu potřebujeme pomoc a tak si rád poslechnu co všechno je špatně. I já uznávám že ty kanady a alice jsou už moc.
Prosímtě napiš mi na mail a můžeme to prodiskutovat, teda jestli chceš?
mail je: murphy101st@seznam.cz
díky


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 03 pro 2009, 23:44 
Colonel
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 07 dub 2008, 14:14
Příspěvky: 698
Bydliště: Prágl
Klidně můžete diskutovat i s námi. Možná o Křičících orlech budem něco vědět ;-)

_________________
... Don't mean nothin' ...
... take two salt pils and drive on ...


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 09:20 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Souhlasím s Arniem. Pokecat si tady na fóru je nejen pro vás příležitost jak se dozvědět spoustu zajímavých věcí. Je hodně sympatické, že máte snahu se zlepšit. Chápu, že jezdit pěchotu v pěti lidech je problém, ale držím palce aby vás to neodradilo. Je v zájmu nás všech aby bylo dost kvalitních jednotek na který je radost se koukat ;-)

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 10:39 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
Dobrá tedy vážně se rád přiučím. Takže ač to možná bude znít drsně. Kde jsou v nás chyby? Já už jsem u nás tak dlouho že mi to nejspíž nevědomky uniká... díky


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 12:09 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008, 16:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Plei Ku, II. CTZ RVN
nechtěl bych bejt označovanej za flamera či jinak zlořečen ale :
v prvé řadě vás pochválim za chození s vodkrytym kvérem na veřejnosti :wall:
každej buď studuje nebo pracuje nebo má rodinu a pracuje, někdo v jinym pořadí někdo něco vynechá :) , vo takovejhle argument bych se neopíral vůbec
a po 4ch letech je to slabota

koukal sem pouze na dvě poslední akce, tj říjnový
cat eyes, kanady, kopaný jungle, kopaný olivy se asi už stávaj standartem (a nejen u vás), bágle zmiňovaný byly, čelovka!!!, karabiny, m65 kalhoty, něco co vypadá jako katana je co ?, zelenj zip u m65-tudíž tipuju kopča či modern?, nylonovej obal na felinu, cosi nylonového co má pán na druhej fotce z akce "Obscure Futurity", kopanej náprdelák, mini fultonka, modra mikina, zastřižený rukavičky, lc sumka, hodinky

tak a teď do mě :)

_________________
SFC M.Z. Rebytt
A-218 Mike Force 62-65
A-204 B-20 MSF 67-69
There´s nothing like a Pepsi when you´ve been in the bush for a few days
20.prapor VC


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 13:31 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Přiznám se že jsem si neprohlížel všechno...na to nemám morál, ale ty kanady jsou do očí bijící. Podle mě nejdůležitější je se koukat na origo fotky a podle toho budovat osobní "imrpešn" :D Na druhou stranu je pěkný, že někdo má všechno origo a vypadá v tom jak jelito...To je taky dost problém.

Zajdo čo si predstavuješ pod takovým pojmom "kopaný" ????? :think:

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 14:08 
Chief Warrant Officer 4
Chief Warrant Officer 4

Registrován: 10 pro 2007, 15:45
Příspěvky: 260
Bydliště: švédsko
Texu - kopaný bych řekl že znamená kopie .....

_________________
LtJG. Pete Wasserman
Seal Team1/Det. Golf/Whiskey plt./1.st. sqd.
11/70 - 05/71 v Nam Can
GOOD DAY TO GRILL!!


Nahoru
 Profil  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 14:55 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
abych to jedno po druhým obhájil nebo neobhajil, něco nemá ani cenu obhajovat jako katany který byli součástí scénáře, kanady a batohy na těch dvou posledních akcích. Zrovna ty dvě poslední akce byli akce s modernou. Ta v těch Orlickejch Horách byl LARP, počasí bylo hnus a všichni v goráčích tudíž jsme se museli přizpůsobit i my proto jsme radši volili koženou obuv, alice, ( i když já mám T62 ) čelovky jsme měli pouze na této akci, kde jsme byli radši že nemusíme světlo držet v ruce. Uniformy M65 nosíme když je máme jenom od konce podzimu do začátku jara. tím zeleným zipem jsi asi myslel ten od kapuci, protože jinak jsou ty hlavní zipy měď vím že zrovna tahle verze není košer. Co vím tak se v namu ani M65 nenosily ( jestli se mýlím, tak mě opravte ), ale byli běžně fasovaný spolu s M51 ve stejný době pro Aljašku, Koreu a Německo kam USA posílali taky svoje vojáky. Proto přes zimu radši nosíme toto.
Kopie uniforem a junglů nosíme a ve směs se to asi ani měnit nebude, protože akce na který jezdíme jsou i dost o hubu co se pro uniformy a boty týče a proto jim moc velkou životnost nedáváme obvzláště ne kalhotům. a proběhnout roštím a zjistit že mám roztrhanou uniformu za 4000,- a urvanou vimbramovou podrážku na junglech za 2500,- tak v tu ranu asi jdu hodit mašli. Samozřejmě se nebráním tomu když by jsme měli jed na nějakou pěknou namovou akci tak bych si to pořídil taky, ale zatím nebyla příležitost.
Kopie výstrojových součástek mají jenom nováčci kteří si to ještě nestihli dokoupit tak jim půjčujeme svoje starý vybavení. Moderní karabiny ty nosíme spíš kvůli funkčnosti. Modrá mikyna je neomluvitelná věc a je věcí toho kavaleristy. Byl tam sám v tak jsme ho vzali pod sebe, jen na týhle akci. Zastřižený rukavičky jsem nikde nenašel nebo jsem si jich nevšimnul i kdyby tam byli tak je to vynucenost našeho podnebí... Miny fulton je nesmysl to vím. Hodinky byli nejspíž na mysli ty moje stříbrně lesklý... samozřejmě že bych chtěl ty armádní ale nejlevnějc jsem je viděl snad za 6000,- . Co se týče tygřích očí tak to bude nejspíž fak mou nevědomostí, mě osobně se taky nelíbí, ale že by se v namu nepoužívali? tak o tom opravdu bohužel nevím.
Pár chyb který tady byli jmenovaný, tak byli udělaný buď jako levná náhražka což se budeme teďka už snažit napravit nebo jako praktická zbraň pro boj s modernou... v časech a teplotách né zrovna namových...

Co s týče toho jelita tak hold né všichni mají hezkou tvářičku která vypadá v uniformě jako obrázek. Znamená to snad že nemůžou dělat nam?

jinak díky za názory a budeme se s tím snažit něco udělat:o)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 15:16 
Sergeant Major
Sergeant Major

Registrován: 07 dub 2008, 07:12
Příspěvky: 148
treba k tem junglim - originaly po cca 10 letech jsou porad ok, taham je stale na akce a teprve ted zacinaji pomalu odchazet do vystrojniho nebe...

_________________
MYLUJU PEPU I KDYŽ JE TO CIGÁN


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 15:32 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
sgt. Jason Merrick píše:
treba k tem junglim - originaly po cca 10 letech jsou porad ok, taham je stale na akce a teprve ted zacinaji pomalu odchazet do vystrojniho nebe...

Dobře jde o to jak se k tomu chováš. A co všechno si s nima můžeš dovolit. A ty máš origa s vimbramem z 60-70tých let? Nebo 10 let starou kopii junglů s vimbramem? a až tedka to začíná polevovat? Jenom mě zajímá co takový origa z namu vydržej... samozřejmě bych taky chtěl za sebou zanechávat v blátě vimbramovej otisk:o)


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kříčící orli ze Zábřeha - (Přesun z rádia)
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 16:46 
Sergeant Major
Sergeant Major

Registrován: 07 dub 2008, 07:12
Příspěvky: 148
original myslim z 60. let a to ze je 10 let pouzivam.. Jinak je to vibram. A jak se k nim chovam? obcas jsou vikendy kdy je temer nesundam z nohou

Ohledne obleceni - origo RS nebo poplin - bluza cca 5 let, kalhoty 3 roky pouzivani aniz bych je poskodil nejak vyrazneji

_________________
MYLUJU PEPU I KDYŽ JE TO CIGÁN


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz