Právě je 28 bře 2024, 21:36



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 07:44 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Citace:
Ty namový akce nejsou o tom vysypat o víkendu do lesa pytel kulí nebo si dělat zářezy na pažbě.


O vysypání pytlů kuliček nejsou žádný akce, který mají propozice a v nich dané úkoly. Je to víceméně o lidech kteří ty akce pořádají a o lidech kteří na ty akce přijedou. Netýká se to jen "namových" akcí, ale i některých akcí pořádaných moderními jednotkami.

Citace:
V podstatě se nehraje ani na to která strana vyhraje nebo prohraje.


Matrixi to jako že je to hra? Nevím, nevím jak by s tebou souhlasili ti ukrutní "military airsofťáci" kterých je tu tolik...Ale máš pravdu, je to hra.. ;-)

Citace:
Pokud mají všichni zásobníky na 20/30 ran, mají všichni stejné podmínky a nikde není problém.


Tady bych oponoval..Nechápu proč by měli mít všichni stejné podmínky?? To je jako pokus o komunismus? Já myslel, že si hrajeme na válku... :mrgreen: Já mám 16 origo třicítkáčů s municí a proti mě běhá borec s tatrankama v sumkách a polštářem v batohu..Je to fér? Není, ale nechápu proč bych měl kvůli tomu vymýšlet ústavu...

Citace:
Člověk si rozmyslí kdy vystřelí.


Ano to by měl každopádně i když má budík na pětset kulí. Je to o tom kdo tu zbraň / repliku drží.

Citace:
Do hry se dají zapojit prvky jako je zásobování municí. A kulomet je skutečně obávanou zbraní a velmi záleží i na tom kdo ho má v prackách. Tolik pro ty, co takovou akci nikdy nezažili.


Zažil jsem...Nejspíš na sklonku éry, protože jsem byl jediný široko daleko kdo střílel jednotlivýma a krátkou dávkou... ;-)

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 08:36 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
hharo píše:
A zbraň je jaké firmy? Zásobníky podávají tedy bez problémů?


Kámoš měl asi 10 těch 20rd nízkokapacitních a fungovali všechny jak do CA tak ještě tenkrát do Marui. ale po čase začali vyskakovat pružiny, tak jsme tam místo toho plastovýho výčka natavili a přilepili desetníky :P což dneska chápu jako potíž, kdo si neudělal sbírku těchto hliníkovejch plíšků, musí ke Skrblíkovi do muzea v Kačerově :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 11:07 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008, 16:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Plei Ku, II. CTZ RVN
jééé a už je to tady zase
20-30 Vs 190++

:lol:

_________________
SFC M.Z. Rebytt
A-218 Mike Force 62-65
A-204 B-20 MSF 67-69
There´s nothing like a Pepsi when you´ve been in the bush for a few days
20.prapor VC


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 12:04 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
David Hényk píše:
Citace:
Ty namový akce nejsou o tom vysypat o víkendu do lesa pytel kulí nebo si dělat zářezy na pažbě.


O vysypání pytlů kuliček nejsou žádný akce, který mají propozice a ...atd atd


Chjo, tak zase flame. Asi si fakt budu muset vždycky líp rozmyslet než sem něco napíšu.

- Mě je 40, byl jsem 2 roky na vojně, jsem ženatej, mám 2 děti a dcera chodí na střední. Pro mě to vždycky byla hra, nic víc.

- Nevím jak to chodí na akcích modernistů, nikdy jsem na žádný nebyl, proto o nich nic nepíšu.

- Tuhle jsem koukal na TV, hraje se nějaký mistrovství ve fotbale nebo co a určitě v tom maj prsty komunisti. Všimnul jsem si, že mají stejně velký brány a na každý straně je 11 lidí. Prý to je něco jako pravidla.
Patrně jezdíš i na akce modernistů "který mají propozice a v nich dané úkoly". Mají ty akce i nějaký pravidla ? Jakýkoliv ? Jestli jo, není to pokus o zavádění komunismu, jak píšeš ? Jestliže se skupina lidí dohodne na tom, že budou jezdit na akce jen se zásobníky na 20/30, znamená to, že jsou to komunisti ?
Každej ať si jezdí na akce který se mu líběj. Já to dělám taky tak. Mě se nápad na 20/30 líbil, proto jsem na takový akce jezdil. Až se pravidla změněj a zjistím, že z akcí jezdím otrávenej, jezdit přestanu. Udělal jsem to už několikrát.

Já jsem psal, že ten můj příspěvek je určenej těm, kteří nezažili akce pouze se zásobníky na 20/30. Tys je zažil, máš na výběr co je ti bližší.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 13:51 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Chjo..žádná flame Mate..prostě diskuze. Je to divný já vím..lepší by bylo to všechno odsouhlasit případně si poslat sz, ale já mám raději když můžu napsat svůj názor.

Souhlasím s tebou (divný že jo? :mrgreen: ) je to hra a vždycky to byla. Ti jak říkáte "krutopřísní military airsofťáci" co se z patra dívají na ostatní co nejsou "tak military" si asi myslí, že není, ale je to tak...

Přirovnání k fotbalu je hezké, leč trochen mimo. Možná tohle zasahuje do oblasti sportu, ale pokud se shodneme že je to hra na válku tak si těžko dokážu představit jak se jednotlivé nepřátelské strany domlouvají..kucí a nikdo nebude mít víc jak 300 nábojů, jo a ať vám to nedostřelí dál než nám jo?..a ty osmaosmdesátky nechte doma, my nic takovýho nemáme, ju? :shhh: To by bylo super...

Aby bylo jasno. Neodsuzuji to, že někdo má jako pravidlo používání XYraných zásobníků..stejně jako omezení upgrade, pakliže už to ohrožuje zdraví "hráčů" ;-) Jenom jsem přesvědčen o tom, že je to spíš o lidech. Já preferuji střelbu jednotlivýma, protože je to přesnější a víc reál..full auto na krycí palbu proč ne..Ale jak už jsem psal výše..mrkal jsem když jsem se zůčastnil akce kde tyto pravidla byla zavedená...ale nefungovala vždy. Takž je to zase o těch lidech, že? Pravidla jsou fajn, pokud mají smysl a dodržují se....

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 14:19 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
A ještě jedna věc...to proč jsem se ozval je to, že mi vadí jak se v poslední době prezentuje to, že systém 20/30 je víc origo než 190++ Obávám se, že v tomhle to není..

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 26 črc 2010, 21:01 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
Tak jsem nakoupil tyto zásobníky:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=825
Sice plast, ale co. Do šachty jdou hodně na těsno, neklepou se, krásně podávají.
Jinak na nepodávání zásobníku jsem si pořídil tuto komoru:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=925
U původní CA komory jsem musel např. STAROVÝ zásobník dotlačit, aby 100% podával, s touto komorou bez problémů.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 14 led 2011, 00:25 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
http://www.armymarket.cz/zasobnik-m16-m ... -kov-d2838


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011, 21:41 
Corporal
Corporal

Registrován: 19 srp 2009, 19:24
Příspěvky: 25
Zdravim,mám jeden dotaz. Strkal tu někdo někdy do GP M16A1 zásobáky plecháče od King Arms a nebo od Maruiky? Celkem by ě to zajímalo protože maj přeci jen příznivější cenu než gpíčkový tlačáky. Díky za reakce


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011, 23:12 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Mám GP A1 a Maruiky bez problémů všechny druhy od krátkejch budíků až po dlouhý tlačáky. KA mám ty plasťáky a taky v pohodě.

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011, 15:43 
Corporal
Corporal

Registrován: 19 srp 2009, 19:24
Příspěvky: 25
tak to je super zpráva protože se mi nechce dávat 600 za gp tlačáky,sice vypadaj hezky a asi budou kvalitní ale ta cena nic moc


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011, 16:53 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
Čas od času se GP objevěj na morrisovi a stojej do 3kil viz můj odkaz výše. Za mně bych si počkal na kováky.
Já měl plasty od MAGu a nevim no, podávání bez problémů(kup CNC komory, doporučuju), do šachty se vešly jen taktak- žádný kloktání, super ale byly to prostě jen plasty.

Jinak teď maj GP za 350,- na http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=823


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011, 18:25 
Corporal
Corporal

Registrován: 19 srp 2009, 19:24
Příspěvky: 25
díky za ten odkaz,ty samý maj na morisovi za 600 a na anareu sem je myslim taky viděla za tuhle cenu. Je to celkem rozdíl v jednotlivých obchodech


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011, 18:49 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
GP na morrisovi stojej 280,-
http://www.armymarket.cz/zasobnik-m16-m ... -kov-d2838


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M
PříspěvekNapsal: 03 čer 2013, 07:42 
Private E-2
Private E-2

Registrován: 30 bře 2013, 17:53
Příspěvky: 8
Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o dobré koupi zásobníků (nejlíp tlačáků, krátký do M16, kolem 100BB-160BB, vnější tělo z kovu- popřípadě plast :( v šedé barvě pokud by to šlo) ze zahraničí? Jde mi jak o kvalitu provedení tak i o nějákou příznivou cenu protože jich budem brat kolem 40.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz