Právě je 28 bře 2024, 17:44



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010, 09:43 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Pánové potřeboval bych si nakoupit větší počet krátkých zásobníků do M-16. Po projetí WGC jsem zjistil, že existuje větší počet firem, o kterých jsem nikdy neslyšel a tak mám obavy, že jejich zásobníky nebudou spolehlivě fungovat. Mám již vcelku bohatou zkušenost s 30 ranými zásobníky :roll: Raději bych to řešil nákupem origo, ale to je bohužel utopie...O tom, že Marui budíky jsou spolehlivé vím, ale při nákupu potřebného počtu bych zbankrotoval... :mrgreen:

Takže sem s vašimi zkušenostmi a názory. Mám M-16 od GP ale zajímá mě celkově spolehlivost a funkčnost...případně u celoplasťáků i vzhled. Díky předem za všechny reakce....

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010, 14:00 
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2008, 19:11
Příspěvky: 618
Zdar Texu, no jednoznacne spolehlivy20rds magy jsou tlacaky od GP na 110 BBs. Maji celokovovej plášť a vypadaji skvele, samozrejme cena je o dost vyssi nez u plastovych... V nasi jednotce jsou dost oblibeny a nikdy s nima nebyly problemy. Ale jak jsem pochopil ty chces radeji plastovy, ze?

_________________
SGT. Rossi, Mario
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010, 14:22 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Zdarec draku :mrgreen: nene nejsem rozhodlej. Koukal jsem se na GP a cena 15 dolů za jeden je přijatelná. Tedy pokud to spolehlivě fachčí, ale asi by mělo když to dělá GP do GP gunů...OK díky za názor. Potřebuju promyslet jak to nakombinuji. Jak jsem psal, raději bych origoše, ale to je nesehnatelná věc..bohužel :cry: Už nám to brzo začne, co??? :dance: :dance:

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 30 bře 2010, 23:05 
Warrant Officer
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2008, 13:40
Příspěvky: 162
Bydliště: Dvur Kralove nad Labem
mam jak plastaky na 20 bb od staru / tusm ze 5 nebo 6 ks /, tak naprostou vetsinu / 20 nebo tak nejak / plechovejch na 110 jak psal Marus, nejaky jdou od TM, zbytek od GP. Oba typy plechovych fungujou dobre, daji se i celkem snadno vycistit a nejsou s nimi problemy pokud je nevymachas v pisku. Stary taky fungujou, ale ze zacatku jsem s nimi mel docela problemy, potrebovaly se asi rozchodit. Co je ale jejich nevyhoda, a dost podstatna, ze se nadaji rozebrat. O jeden star jsem uz prisel, proste se pri nabijeni uplne rozskocil, je to asi tim, ze maji silnejsi pruzinu. Stary jsou vetsi, jsou tak velky jak byly origa, kdezto plechovy jsou o malinko mensi. Co se ale tyce dojmu, jasne vitezej plechovky, prece jen je to plech a to se s plastem neda moc srovnavat ... a rozdil mezi TM a GP je ten, ze z TM se da krasne oloupat barva, pak ho trochu pokurvis jemnym smirkem a za 3 mesice vypada jako by v ty valce byl :) kdezto u GP je ta barva tak kvalitni, ze ji nedostanes dolu ani barvozroutem :)

_________________
your 6 is my 12..


SSG. Charles "Charlie" Carpenter
Co.E/51st Inf. - LRP
23rd "Americal" ID


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 31 bře 2010, 09:43 
First Lieutenant
First Lieutenant

Registrován: 03 dub 2008, 19:43
Příspěvky: 361
zásobníky star 30 - vystříkal jsem je silikonovým sprejem
a rozchodil tyčkou. několikrát stlačit pružinu

ploutev

_________________
Ploutev
Sat Soc An
Puc a puc a Ho Chi Minh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 06 dub 2010, 10:46 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008, 16:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Plei Ku, II. CTZ RVN
mam gp 16ku, staru krátkejch mam 12 nebo 13
střílel sem GD, vobčas se mi sekly kule takže potřebovaly sklepnout zespod, vod tý doby co střílim maruie tak snad žádnej problem...
gp tlačák se mi párkrát taky kousnul, ale to spíš bylo kulema ksc,gd...

_________________
SFC M.Z. Rebytt
A-218 Mike Force 62-65
A-204 B-20 MSF 67-69
There´s nothing like a Pepsi when you´ve been in the bush for a few days
20.prapor VC


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010, 14:44 
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2009, 21:44
Příspěvky: 27
Dobrý den. Chci se vás zeptat na spolehlivost, vzhled a výdrž (kdiž mi třeba spadne) těchto zásobníků http://www.armymarket.cz/zasobnik-m16vn ... last-d2306 Za odpovědi děkuji


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 08 kvě 2010, 16:53 
Corporal
Corporal
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2009, 21:44
Příspěvky: 27
martinec píše:
Dobrý den. Chci se vás zeptat na spolehlivost, vzhled a výdrž (kdiž mi třeba spadne) těchto zásobníků http://www.armymarket.cz/zasobnik-m16vn ... last-d2306 Za odpovědi děkuji


Tak, jsem si 3 kousky těchto zásobníků pořídil a jsem vcelku spokojený. Podávání skvělé (na jedničku), vzhled celkem pěkný a výdrž vcelku dobrá. Jediný problém nastal když jsem je půjčil jednomu modernistovi co si je hróózně chtěl půjčit na hru a já mu je půjčil a i přesto že jsem mu řekl ať je už neplní, že jsem do nich dal cca 100 kulí ale on odešel snažil se je narvat na co nejvíc až kule vylítli z toho "čudlíku" co je strká nahoru a zajeli pod něj. Nakonec jsem to však doma rozhejbal a už zase šlapou jak švícarský hodinky. Celkově hodnotím 9/10


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 21 čer 2010, 22:00 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
Chtěl jsem se zeptat ohledně těch STAROVEJCH 20bb. Vím že real je prostě reál ale není to na soft trochu ke škodě? Měl jsem k m4ce 30ky bb a nakonec jsem přistoupil radši ke 110bb. Jinak do těch stárů se opravdu vejde 20bb, nebo např. 30 kulí? Co jsem měl ty 110bb tak vím, že jsem do nich v pohodě dával i 125-130 kulí.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010, 11:15 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008, 16:35
Příspěvky: 512
Bydliště: Plei Ku, II. CTZ RVN
nám to ke škodě neni
možná tomu érsportu jo ;-)

_________________
SFC M.Z. Rebytt
A-218 Mike Force 62-65
A-204 B-20 MSF 67-69
There´s nothing like a Pepsi when you´ve been in the bush for a few days
20.prapor VC


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010, 13:22 
Captain
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2009, 12:54
Příspěvky: 462
Jasně reál je reál..jenže to co držíš v ruce není reálnej kvér a taky účinek toho co opouští hlaveň má k reálu daleko..o tom, že v reálu neexistuje neuznávání už raději ani nemluvím. Takže mi to přijde jako docela zbytečnost, protože dvacetiranej zásobník na kuličky ti přinese stejně takovej origo fíling jako běhání mezi smrky s představou, že jsi uprostřed vietnamské džungle....

_________________
GMG 1 Tex Roberts


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010, 15:48 
Corporal
Corporal

Registrován: 03 pro 2009, 21:39
Příspěvky: 31
nejsem zastáncem bílýho hada, ale zase s 20raným zásobníkem nespustíš pořádnej rock&roll :D


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010, 19:47 
Sergeant Major
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2008, 22:17
Příspěvky: 148
Bydliště: Opava
Vlastním 15 ks těch 20ti raných zásobníku (ve skutečnosti jsou 24-26 rané) a jsem s něma spokojen zpracováni ok sice to není kov ale co se dá dělat funkčnosti taky super zatím žádný problém a to je mám pul roku. O tom že je to na čistě as akce naškodu nesouhlasím mi to osobně vyhovuje, taky nejsem příznivce bíleho hada a tak se přikláním k této variantě a o tom že je to nevýhoda proti někomu kdo má budíky to je sice pravda ale ještě se mi nestalo že bych byl vyřazen kvůli tomu že došlo kulivo.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 22 čer 2010, 23:13 
Sergeant First Class
Sergeant First Class

Registrován: 14 čer 2010, 09:04
Příspěvky: 88
A zbraň je jaké firmy? Zásobníky podávají tedy bez problémů?


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Vaše zkušenosti se spolehlivostí krátkých zásobníků do M-16
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 06:02 
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2007, 09:54
Příspěvky: 521
Ty namový akce nejsou o tom vysypat o víkendu do lesa pytel kulí nebo si dělat zářezy na pažbě. V podstatě se nehraje ani na to která strana vyhraje nebo prohraje. Pokud mají všichni zásobníky na 20/30 ran, mají všichni stejné podmínky a nikde není problém. Člověk si rozmyslí kdy vystřelí. Do hry se dají zapojit prvky jako je zásobování municí. A kulomet je skutečně obávanou zbraní a velmi záleží i na tom kdo ho má v prackách. Tolik pro ty, co takovou akci nikdy nezažili.


Nahoru
 Profil Poslat e-mail  ICQ
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Smazat všechny cookies z fóra | Tým | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

NAM 64-75
© Matrix 2008

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz